Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

bibi

Potpuno se slazem sa Thymus sto se tice Suzane,namazana je svim bojama... :)):

Bred

Quote from: ThymusMedica on 26-12-2007, 08:50:05

Da li uzor mladima treba da bude osoba kao sto je ona? A naravno da ne ogovara nikog, jer od onog pirsinga ne moze normalno da prica. Vidi se da je najveci takticar, da je dobro smislila strategiju pre nego sto je usla u kucu, a usput, menja svoje ponasanje u skladu sa drustvom, sto je opet cudno. :H
Ne treba da bude uzor.
Ali da li treba da pobedi-da. Zasto? Postavlja se pitanje , ko moze da bude alternativa  :hmm S druge strane ona je NAJDUZE u kuci[izuzimam Natasu] i ni put nije bila izbacivana.

Sole

Quote from: ThymusMedica on 26-12-2007, 08:50:05
Eno Suzana se vec raduje, vec slavi pobedu! Osetila je na osnovu reakcije publike koliko je ljudi gotive :shock, samo ne znam sta na njoj ima gotivno! :nonono: Kako to jadno izgleda s njene strane! Odvratna je!
Da li uzor mladima treba da bude osoba kao sto je ona? A naravno da ne ogovara nikog, jer od onog pirsinga ne moze normalno da prica. Vidi se da je najveci takticar, da je dobro smislila strategiju pre nego sto je usla u kucu, a usput, menja svoje ponasanje u skladu sa drustvom, sto je opet cudno. :H

ne znam o kakvom uzoru govoris, nije ovo neki izbor za lice/sportistu godine ili sta vec  :roll: , vec VB gde dolazi "sve i svasta"...
ne bira se uzor, vec neko ko ima mentalitet pobednika i ko necim moze najvise da privuce publiku i bude interesantan.  :wink:
meni su ti njeni postupci sa promenom frizure extra potezi  :Bog , bas sam razmisljala o njima i svidja mi se takvo njeno razmisljanje, a pogotovu u tome ne vidim nikakvu taktiku.  :hmm
Suzana je takva kakva je i to sto je go-go igracica ne znaci da je glupa i da ce svima da se baca u krilo kao sto su mnogi zamislili da ce da se desi vec je normalna devojka koja je interesantna samom svojom pojavom, komunikativna je i ima normalne poglede na zivot i razmisljanja, a ne kao neki koji recenicu ne znaju da sklope.  :roll:
dakle, mojne da mi dirate Suzi!  :batina :K
Vesni je jos na pocetku u profilu "pisalo" da ima homosexualne sklonosti, ali da je to vise na foru lepote zneskog tela , kao sto je vec neko rekao.
meni je ona ok i jedina koja pored Suzane po meni zasluzuje da uzme nagradu.
red je da pobedi zena!  puc :~
sto se tice ljudi koji bi voleli da Djordje pobedi, neka napisu zasto, bas me zanima.  :wink:

shmizla

Po meni, Suzana ne zna ni da sklopi, a ni da izgovori normalnu recenicu, vokabular joj je mizeran, a svaka druga rec je 'vrh', a treca 'brate'... Nimalo mi se ne dopada, i mislim da je jako proracunata i namazana. Ne bih volela da pobedi. Smeta mi sto previse forsira taj jeftini izgled, izbacuje grudi, jednostavno, previse mi je vulgarna. Nije nimalo zanimljivija od ostalih, i mislim da ima mnogo boljih od nje u kuci, pre svega Vesna. Plus mislim da ipak svacije zanimanje govori o toj osobi. Ja razumem da ona, kao ni vecina nije zivela u izobilju, ali nije morala da pocne da polugola igra oko sipke, maze momke slagom, skida ih i simulira sex... Mogla je da radi nesto pristojno, a mogla je i da malo zagreje stolicu, pa da se izbori za neki kredit, stipendiju kroz studije... A nije ni pokazla da je nesto neverovatno vredna u kuci, cak mislim da nijednom nije nesto uradila u kuhinji,lenstina jedna...

ThymusMedica

Kada bih morala da biram izmedju Suzane i Natase, jer po nekima treba da pobede oni koji su najduze u kuci, bez trunke razmisljanja izabrala bih Natasu!
Bez obzira kakva je, u svakom slucaju BOLJA je nego Suzana!
U svakom smislu te reci! :~

millyy

Quote from: ThymusMedica on 26-12-2007, 20:08:40
Kada bih morala da biram izmedju Suzane i Natase, jer po nekima treba da pobede oni koji su najduze u kuci, bez trunke razmisljanja izabrala bih Natasu!
Bez obzira kakva je, u svakom slucaju BOLJA je nego Suzana!
U svakom smislu te reci! :~





Bravo Thymus, slazem se s tobom! :happy:

mina-L

Bile su javne nominacije,zna li neko ko je nominovan?

Bred

#787
 Dan 95
22:30 / 26. 12. 2007.


Veliki Brat je okupio ukuæane, jer je vreme da se dese prve javne nominacije.
Svi su u dnevnoj sobi i ne sumnjaju ¹ta æe uslediti. Veliki Brat proziva Aleksandra i govori mu da navede dva ukuæana koja æe da nominuje i da navede razloge za te nominacije.

Svi su iznenaðeni i zbunjeni ovim obave¹tenjem. Ubrzo svi ukuæani javno iznose mi¹ljenje i nominuju one koje vi¹e ne ¾ele da vide u kuæi.

Veliki Brat ih obave¹tava da su nominovani za izbacivanje Aleksandar i Suzana i da ukuæani mogu da nastave sa uobièajenim aktivnostima. Oni ostaju na svojim mestima i zapoèinju igru pogaðanja filmova, kao da se ni¹ta nije desilo.

http://www.velikibrat.co.yu/news/day95.3731.html
--
zanimljivo.  :wink:

posto nisam mogao pomno da pratim vb-a , onda cu da  :pst :K

--
Izvinjavam se svima, anketa je bila pogresno postavljena, dakle pitanje je ko ce POBEDITI u ovom serijalu Vb-a :stid:

Enea

sve, sve, ali mislim da cje crnogorac da oduva lovu.
tek tako neprimetan, a tu je..

pig_am_am

svi su bezveze...
vesnu poznaje jedan moj drug iz ns-a i kaze da puno laze  :K cak i da nije zavrsila fakultet. mada,bas me briga.

zaista mi se niko ne svidja. al samo da ne pobedi onaj moron burek  :bljak:
gadi mi se zivot kad ga vidim na ekranu. zbog njega nisam gledala vb ove godine. :>

mina-L

ma svi su katastrofa,mozda su Djordju pare najpotrebnije! :ohwell: Citam u novinama da sad Suzana ima najvece sanse da izleti...

slobokv83

Joj pigi,kako te to nervira Burek.On je najjaci lik koji je hodao po crvenom tepihu VB :plez

pig_am_am

#792
lazes da ti se svidja. :shock
pa to je najodvratnije stvorenje koje sam ikada igde videla.

samo sam jednom videla kako igra kao glumi nekog striptizera...i zivot mi se zauvek zgadio.
kladim se da je zigolo i da ga placaju babe. i to sizofrenicarke.  :bljak:

i da...i da misli da je to kul :bljak:

reci molim te da nije istina da ti je kul lik  :ninja:

slobokv83

Sticajem okolnosti za Svetog Luku bio sam u Kosovskoj Mitrovici kod drugara,a dva nasa drugara su se vracala posle slave u Socanicu(odatle je Burek),pa sam od njih saznao neke stvari o njemu iz prve ruke(kako je dobar decko itako to).Mada mene ne zanima to sto ljudi pricaju,meni je on gotivan ovako(upravo zato sto sve nervira,ispade da je covek mnogo pametniji od svih ovih i tebe :plez cim uspeva da vas iznervira).To sto kazes da on ne moze da mi se svidja je isto kao da kazes:"ti u stvari nemas mozak i ne smes da razmisljas,kako si se uopste usudio da mozes da razmisljas".E pa,gotivim Bureka,eto lincujte me :box

pig_am_am

QuoteTo sto kazes da on ne moze da mi se svidja je isto kao da kazes:"ti u stvari nemas mozak i ne smes da razmisljas,kako si se uopste usudio da mozes da razmisljas".

daj ne zezaj me  :H