Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

jecapereca

Quote from: slobokv83 on 30-12-2007, 21:40:24
Jel sve ovo znaci da je Natasa dosla do nekih para?
Kao da je to sad bitno, posle ove nesrece

slobokv83

Nisi razumela sta sam hteo da kazem.
Lepo sam rekao dok nekom ne smrkne drugom ne svane(mislim da je taj deo mnogo vazniji nego ovaj sto si ti navela)...
Interesantno je kako se zivot poigrava sa ljudskim sudbinama(eto ti i poente)!

jecapereca

Razumela sam te.
A ovo dok jednom ne smrkne...
moze da se primeni na sve u zivotu, samo mi je degutantno da uopste pricam o tome u ovom trenutku odn u ovoj situaciji

avgogh

Procitah u novinama da se nastavlja VB veceras, u 21h. Navodno, mora da se izglasa pobednik... Uzas! Kome moze da bude do pobede i para, posle ovoga sto se dogodilo...

Girl


Bred

ovo obavestenje stoji na zvanicnom sajtu velikog brata
QuoteOBAVE©TENJE

Zbog tragiène pogibije biv¹ih ukuæana Velikog Brata, Stevana Zeèeviæa, Elmira Kuduzoviæa i Zorice Laziæ, B 92 i produkcijska kuæa Emotion, odluèili su da obustave ovogodi¹nji serijal Velikog Brata.

*

Veceras u 21h je prema programu b92 film "Mesta u srcu", tako da i ja cisto sumnjam da je rec o bilo kakvom finisu serijala, jer su vec doneli odluku da novac podele, zato mi i ne bi bilo jasno kako ce proglasiti pobednika...

Pobednici su oni koji su izvukli zivu glavu, eto :ohwell:

avgogh

Hvala bogu da ne nastavljaju! Ma, prvo sam cula u frizerskom salonu da moraju da nastave, jer tako traze "gazde" soua, a onda kao slag na tortu, u programu u novinama videh, finale u 21h...

Bred


pig_am_am

kako zloslutno i uzasno zvuci "ocekujte neocekivano"...  :ninja:

jecapereca

Quote from: pig_am_am on 05-01-2008, 21:28:51
kako zloslutno i uzasno zvuci "ocekujte neocekivano"...  :ninja:
upravo sam to pomislila pre neki dan