Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Souris

ti ih stavi na vise mesta

igrackica

Neka me neko malo uputi, ja nisam gledala od kada je pocelo, a i sad nemam vremena!
Koliko ih je unutra?
Je l' usao taj Lux-ov?
Videh samo na blic nekog iz nekog sela, koji je toliko prost da nemam reci, ali to je bukvalno bilo na min.

_sanja_

igrackice, to ti je BUREK, on je iz nekog sela sa kosova i samo lupa gluposti, a vec je i nasao potencijalnu zrtvu jelenu u koju se "zaljubio"  :>  u kuci je jos jedan "momak" , ( jos 100% nismo sigurni da je musko) :) a pored njih dvojice je jos 7 devojaka od kojih su dve "igracice" i jedna striptizeta,jedna policajka , i skoro svim devojkama su grudi glavni adut :)  :roll: u sustini uzas! ako ne ubace nekog frajera nema nista od VB :) :)

igrackica

Ne verujem!!!
Znaci, odabrali su najnizi sloj za najjeftiniju zabavu!
Necu ni da gledam!

Sheeshmeesh

Ma ovakvo ponasanje je 100% posledica tranzicije i bombardovanja.(osiromaseni uranijum je izgleda tek sada poceo da deluje)

*

Pa, fala Bogu da su izabrali takvu garnituru ljudi, zato sto na svaki nacin pokusavaju da izmame neki sex, samo ne znam koliko dugo po ugovoru sex ne sme da se prikazuje? Da li samo prvi serijal, ili 3 godine?

sandric

Smesni su,kakve su to umne price u nocnim satima....imaju ljudi previse slobodnog vremena pa se prijavljuju za show.E sad jos da pocne Cao darvine pa da stvarno vidimo kakvih slucajeva ima u Srbiji

igrackica

Vec znamo kakvih slucajeva ima, nego nam je lakse da ne znamo  :wink:
E, tog Dravina cu morati da gledam, zivo me interesuje sta ce raditi ona 2 ludaka!
Brata i dalje ne gledam, ako bude nesto interesantno, osvanuce ovde, ne sekiram se  :K

Bred

#98
Jao Burek je bas neka mukica, jeste primetili vunene carape?  :K
Ali dobar je ...  :wink:

Girl

Bred, post ti je odlican! Ha,ha!

Ivke

 On je takva mukica...da ja nemam reci, ali vazno da mu Jelena salje signale i da on oseca da ce tu nesto biti... :lol2: A ona-ko o cemu ona o fudbalerima...

pig_am_am

...bolje da se ne javljam...
ali evo kad insistirate  :K

vise volim zvezde granda od velikog brata  :K

a taj burek mi se ne svidja.nikako. :nonono:

Luximus

Ispada sjutra vece jedna od rospija u kuci: Dijana ili Ranka. Za Ranku sam vec po ulasku u kucu prognozirao da ce da se trpa puno i da ce da iznervira sve ostale i da ce vjerovatno prva da ispadne. Mada i Dijana se pokazala kao maximalno antipaticna. Nominovan je i Burek, ali on ostaje sigurno, jer ga je narodu zao, a i najveca je budala tamo pa ostaje da se jos smijemo. Sve u svemu, pratim VB koliko god mogu, jer me zanima kako se likovi kao sto su svi oni u kuci ponasaju zatvoreni kao zamorchici i u raznim situacijama. Naravno, jos se nadam da ce da udje Fedja iz Crne Gore, vjerovatno u subotu uvece ulazi izmedju 2 i 4 nova ukucanina, pa da vidim sto ce onda biti...

Sole

juce sam bacila pogled cisto da vidim nominacije i ko su te crne ovce trenutno u kuci...  :ball2:
nista novo...  :wall:
dosadno kao i obicno, mogu da kazem da sam odgledala jedva celih 5 minuta, a nije mi ni malo privlacno za vise.

nisam ocekivala da ce nominovati bureka s ozbirom da ko god zna makar i kako ce ukucani zovu ne pominje njega kao potencijalnog izbacenog.
ona ranka je verovatno isfolirana kao sto kaze Lux(ne znam), a o Dijani sam juce za onih nekoliko minuta gledanja stekla utisak da nije nimalo zanimljiva i sva mi je bezivotna.
ekipa je totalni  :bljak:

ako ne ubace nekog novog i ne promene nesto ode im "Ocekuj neocekivano" u propast.
mislim da nemaju ni 20% gledanosti kao za prva 2 serijala.  :shock

Bred

ok, i kad bi gledali kome je najpotrebnijih tih 100000e, onda je to definitvno Burek..
Jadnicak.
Ja verujem da ce Ranka da leti.  :wink: