Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Ivana_89

kad sam ranije gledala Big Brothera na nemaèkim kanalima, meni je to bilo odvratno, u¾asavala sam se èinjenice da nekoliko ljudi bude zatvoreno u kucu 100 dana, da ne mogu da izadju, da ne mogu da se èuju sa rodbinom... Ustvari to mi je i sad gnusno  :hm Mada, tada sam mislila da to vi¹e nikad neæu da gledam, ali kada je serijal poèeo sa emitovanjem kod nas poèela sam sluèajno da gledam... i to naravno zbog dosade, nema nièeg na tv-u i da ne navodim druge razloge. Onda sam se navukla  :ohwell: Gledala sam skoro svaku epizodu, a ako preskoèim neku preprièavali su mi je ljudi oko mene... Verovatno æe tako biti i sad  :ohwell: Ali ¹ta æu, zanima me ko æe uæi, kako æe se sad ovi novi ukuæani pona¹ati, zanimaju me mnoge stvari... I opet æe veæina gledati VB i opet æe ljudi na svakom koraku prièati o ukuæanima i sigurna sam da æe opet oboriti rekorde gledanosti...

Bla_bla_blaaaa

xm....pa ono nameravam da gledam povremeno....prvi serijal sam pratila po malo, a VIP ne znam dal sam odgledala 2 epizode ;)

Bar se nadam da ce biti zanimljivih ukucana

Wlada

Kao svi smo mi pomalo voajeri...  :nene:

mikele

Quote from: Bred on 11-09-2007, 15:10:58
Te 2 vec duze vreme rade u emotion-u, gledas li ti TV mikele?  :wall: :K
Гледам,али углавном спорт и по неки филм.А те форе ''летећи старт'',''гледам мајку,бирам ћерку'',''мењам жену'' и слично :nene:
Мада ова плавка није уопште за бацање :smekerica:

*

Da te uputimo, ta plavka se udala skoro za jednog od ukucana VB!
Tako da... Trebalo je da se prijavis  :K

mikele

Quote from: * on 12-09-2007, 12:34:23
Da te uputimo, ta plavka se udala skoro za jednog od ukucana VB!
Tako da... Trebalo je da se prijavis  :K
Ја знам само да се Сава оженио оном плавком,али ова ми не личи нешто на њу. :hmm

*

#21
AAAA...
My mistake...
Nije to ta...
Ima previse plavusa  :K

Ovo je ona druga sto vodi Leteci Start, tako da ti jedino ostaje da se setas malo vise ulicama grada Beograda  :K

[off] Dakle, ipak gledas, samo se foliras [/off]  :F

igrackica

* nije dobro videla sliku, oprosticemo joj, nije se dete naspavalo  :K
mikele, dobro je sto ne gledas, a znas i za Savu i da se ozenio, ja sam to fazon saznala pre 5 dana.
Ti si onaj pritajeni ljubitelj VB, provaljen si :siza:

mikele

Сава је мој земљк,а лично му знам полубрата(имају истог оца,а од различите су мајке),тако да сам због тога и сазнао то.
Искрено,овај ВИП нисам одгледао ни једну целу епизоду(или како се зове),једино сам само гледао проглашење победника јер су сви око мене то гледали па сам морао да се повинујем вољи већине.
А онај први серијал сам по мало гледао јер сам тада спремао оно што играчкица сада спрема( :djavo) па сам остајао до касно у ноћ.А када се толико штреба,све ти је занимљиво и све би гледао само да не учиш.
Знате о чему вам причам :wink:

igrackica

Cut'  :F
Dobro de, ajde peri se peri!
Vidi, vidi, sve detalje smo saznali, i o polubratu, kazes po ocu braca, a?  :K

Bred

sto se tice pupluarnosti, VB VIP je imao manju gledanost od prvog serijala VBa koliko vidim po statistici u novinama  :wink:

*

Realno i nije bio nesto...

Bred

nije. al da nije bilo onog mace, bio bi jos gori  :bljak:

Sole

Quote from: Bred on 12-09-2007, 14:03:29
nije. al da nije bilo onog mace, bio bi jos gori  :bljak:
:bljak: maca  :bljak:  :box
meni je VIP bio interesantniji.
ko zna kakve ce sad da izbaeru za kucu...  :run

Ivke

 Naravno da ce svi gledati...lazu oni koji kazu da nece...a onda odjednom znaju sta je Ivan rekao Dragani pod jorganom  :>...znam X onih koji tako ne gledaju VB...