Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

mikele

Quote from: Ivke on 14-09-2007, 21:45:14
Naravno da ce svi gledati...lazu oni koji kazu da nece...a onda odjednom znaju sta je Ivan rekao Dragani pod jorganom  :>...znam X onih koji tako ne gledaju VB...
Одавно нешто овако паметно нисам чуо. :pljes: :pljes: :pljes:
По овоме испаде да буквално сви гледају ВБ а?Па не бих баш рекао да је тако.
Ја стварно не видим разлоге зашто би неко лагао да не гледа ВБ,а уствари га гледа?



Wlada

Stvarno je izjava losa... Po tome 6 000 000 ljudi gleda svakodnevno Velikog Brata samo u Srbiji, ili ako ne gleda direktno onda je o tome obavesteno!
            Da se ja pitam ja bih ga zabranio ili proterao na Pink koji mi nije memorisan na TV-u, ali posto se ne pitam mogu samo da kazem da je to za mene klasican program za zaglupljivanje ljudi. Dajte ljudi, korisnije je gledati i spansku seriju od toga  :nene:

Enea

nikada nisi chuo da neko laze samog sebe?


necje da prizna, ili shta?

mikele

Дај Владо немој да лажеш,па сви гледају ВБ,а ти као не гледаш.Молим те. :wall:
[off]Ово је иронично,наравно[/off]

Wlada

Dobro, dobro! Evo priznajem nisu me primili kada sam se kandidovao za kucu pa sada zelim da im napakostim jer su povredili moj pozamasni ego! 

Darker

Pa mo¾da takvi èitaju novine ili se voze prevozom ili èitaju forum :wink:
I svuda se samo o tome prièa :wink:

Bred

ne budite bukvalisti!!!
ivke sigurno nije mislila na svih 6000000 ljudi u Srbiji  :wink:

mina-L

Ja bas volim da gledam VB nocu,jer tad ucim a i ukucani su budni i prave mi drustvo u sitne sate!  :lol:

Enea

ja bash ne mogu, zablentam se u debile, i prodje cela nocj..

zabica

Quote from: Wlada on 15-09-2007, 16:10:42

            Da se ja pitam ja bih ga zabranio ili proterao na Pink koji mi nije memorisan na TV-u, ali posto se ne pitam mogu samo da kazem da je to za mene klasican program za zaglupljivanje ljudi.

hehe, VB je na B92 tako da opet se nisi izvukao  :wink:

Wlada

Proterivanjem VB na Pink (  :bljak: ) bi se stvorio prostor na B92 za korisne,konstruktivne emisije. A i svo smece bi onda bilo u kanti  :K

3OPAH


BB pratim toliko, da tu i tamo pogledam neki klip na netu i dosta mi je.
Nikad mi nije bilo preterano zanmljivo ali ova hrvatska II. sezona BB je bas cool (sto jos ne znaci da ga pratim nesto vise od prethodnih).


LM, legalno je svima pa ko voli nek´ izvoli...



Luximus

Ja imam vrlo provjerenu informaciju da je predstavnik Crne Gore, momak poznat shirom igraonica u Crnoj Gori, kao jedan od najboljih snajperista igrice Counter Strike, i odaziva se kao Fedja... Bice zanimljivo! Necu vishe nista da kazem...  :>

pig_am_am

boze povraca mi se od vb...

hoce to da traje do beskonacno?
mislila sam da je to jednom i cao,a ono... jaoj!

Luximus

Dok se god narod bude palio na to, trajace...