Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Ivana_89

jeste èuli ono za seksualno opredeljenje  :>

koji bolidi  :> :> :> :>

Luximus

#76
Aha! Dupeglavci... :) A onaj sto voli sve sto ima rupe, je potpuno sazreo da djelje sto za bilijar!

_sanja_

ja sam se pola sata smejala kad sam cula ono za sexualno opredeljenje :) znaci nisu normalni :) :)

avgogh

ne pada mi na pamet da gledam ovo cudo, posebno kad videh danas koga su ubacili... sve neke radodajke! izgleda da ce sada postici ono sto nisu u prethodnom serijalu - sex uzivo...  :bljak:

sandric

ma ajde nece biti sexa jer su one kao fine,a i u kucu nece pustiti nekog ko vozi dzipa i nosi fancy odecu

avgogh

cek cek, kad prodje neko vreme...

_sanja_

ma bice sexa videcete :) ona go go igracica ce ubrzo naskociti nekome...

Luximus

Ne znam za sex, ali perverzija ce biti sigurno! Emotion tipuje na sex definitivno! Vjerovatno ce prije ili kasnije da ubaci nekog ko je sposoban za takvo nesto. Nekog dasu... E sad, da li ce do toga i doci, tesko je prognozirati. Ako je ona glupacha Daca, oralno zadovoljavala bananu pod dejstvom alkohola, zasto ne ocekivati isto ili jos gore od ovih polumozgova?!

Bred

Quote from: Luximus on 20-09-2007, 21:11:41
Veliki brat je za studente psihologije bombonica...  :>
Upravo  :wink:

A sto se tice ovog II serijala-sve same striptizete i gogo igracice, mis'im...  :wall: :wall:

Souris

Quote from: Bred on 24-09-2007, 14:08:09
Quote from: Luximus on 20-09-2007, 21:11:41
Veliki brat je za studente psihologije bombonica...  :>
Upravo  :wink:

A sto se tice ovog II serijala-sve same striptizete i gogo igracice, mis'im...  :wall: :wall:

sta krivo ti je sto nisi u kuci????

jecapereca

Ni meni se ne dopadaju novi ukucani, prosli su mi bili bolji.Mada cu mozda promeni misljenje sa ulaskom novih jer je ne moguce da je to to

sandric

A da kazemo mi njima da ubace nekog farmaceuta?Evo Bred moze da ide :K

Luximus

Ja bih im tamo ubacio nekog sa hepatitisom...  :djavo

Bred

Quote from: sandric on 25-09-2007, 14:14:16
A da kazemo mi njima da ubace nekog farmaceuta?Evo Bred moze da ide :K
bred ide samo ako ides ti  :plez

Ivke

 Ma ovo je stvarno bruka i sramota...Meni je stvarno besmisleno gledati toliko glupih, mladih ljudi na jednom mestu...