Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

zvecarka

burek............ strasno........ 15min gledala i skoz sam se zapanjila da neko moze biti tako.......... hm........ ogranicen...........

igrackica

Kad je repriza tog sinocnjeg desavanja? Da se uputim malo, sad me vec zaintrigiralo sa tim novim ludacima!
Cim ima neki Crnogorac unutra ja moram da gledam!  :~

Luximus

Quote from: Sole on 29-09-2007, 22:03:27
ma ona nafurana Ranka!  :>
mislim, nemam nista znacajno protiv nje, ali mi je straaasno antipaticna!   :nonono:

a Lux, gde je Fedja?  :smekerica:
Fedja je bio u karantinu, koliko je meni poznato, i izgleda da su drzali vishe njih pa su onda birali ko ce da udje...  :wink: :> ...na osnovu onoga sto se desavalo u kuci i licne procjene onih koji biraju. Procitao sam prije neki dan da ipak nece biti Fedja, tako da sam znao.
Meni je i ovaj sto su ga izabrali kralj, kunem ti se.  :happy:
Interesuje me najvishe trenutno ko ce prvi da se posvadja sa "turchinom", bosanac iz Kopenhagena ili djetic!  :lol2:

*

@ Igracka:
U 2-4h je repriza, pa gledaj ako ti dusa iste  :K

sandric

Ma Burek je prototip coveka koji dolazi iz nerazvijenog dela zemlje,on je neiskvaren i ima uzak pogled na svet....nazalost on ce biti favorit jer ce se svi sazaliti

Luximus

Ma Burek se prijavio da bi doshao i ostao u Beogradu kao sto je to Mikiju uspjelo. On je bukvalno uhvatio shturu s Kosova. Kad izadje, ima da uradi reklamu za neku burekdzinicu i za nekog proizvodjacha kora za pitu, i to mu je to... Mozda ga zaposli neko da prodaje burek! Burek kod Bureka...

igrackica

"Oprosticete mu ako udje izguzvan u kucu, jer mama nije bila sa njim u karatntinu, a sam ne zna nijedan kucni posao da uradi!"  :siza: :siza:
Kakav kralj, vec navijam za njega!

Luximus

#127
Taki ti je skoro svaki crnogorac djevojko!  :>
Da mi djevojka rechee: "Opeglaj sam!", tachno bi istog trena lecela iz kuce... :wink:

avgogh

Quote from: Luximus on 29-09-2007, 21:14:44
Od onoga probisvijeta iz Uzica coek ne zna sta da ocekuje. Tek cemo da vidimo kako ce da se ponasa.
Mojne mi diras Uzicanina!  :batina Salim se... Ali, i ja moram da podrzim svoje...  :K

Luximus

Quote from: avgogh on 30-09-2007, 13:06:17
Quote from: Luximus on 29-09-2007, 21:14:44
Od onoga probisvijeta iz Uzica coek ne zna sta da ocekuje. Tek cemo da vidimo kako ce da se ponasa.
Mojne mi diras Uzicanina!  :batina Salim se... Ali, i ja moram da podrzim svoje...  :K
Fala bogu! I podrzavam te maximalno!  :wink:

igrackica

Lux, poznajem ih odlicno, a svaki nije takav, a oprosti!  :wink:
Ovaj Zeka nije neki frajer za moj pojam, ali siguran je u sebe i to mu je veliki plus! On ce obrnuti koju god...
A Burek jeeee, jao majko mila, bolje da nista ne govorim.

katarina

Hahahaha sita sam se nasmejala kad sam cula da ce u kucu uci cerka devera jedne nase dalje prijateljice...bas me zanima kako izgleda i sta joj je u glavi...  :lol2:
inace ne gledam VB, ali cu morati da odgledam bar jednu epizodu da vidim kad bude usla.

Luximus

Quote from: igrackica on 30-09-2007, 13:34:46
Lux, poznajem ih odlicno, a svaki nije takav, a oprosti!  :wink:

A pa nisam ja rekao da je svaki, nego da je skoro svaki takav...  :wink: Te izrode nemoj da mi pominjesh...  :plez

*

#133
Ma, Burek, no comment...
Ja se uopste nisam sazalila na njega... Na sta?
Zasto ti ljudi zasluzuju sazaljenje? Koliko ljudi ja znam sa sela, koji zavrsavaju fakultet i zive po domovima od stipendija i kredita i znaju odlicno da se izrazavaju?
A on, stvarno, samo provocira...
Nemam nista protiv ljudi sa sela, ali, mislim svako je morao negde da se rodi, i ne treba ga sazaljivati zbog toga, vec je trebalo maximalno da iskoristi svoje potencijale a ne da mu najveci uspeh u zivotu bude sto je bio muska sponzorusa!  :bljak:

Souris

necu vise da gledam te simse posto je ranka ispala.... a005