Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Ivke

 Tacno tako...Sad hoce da izadje iz kuce da se opravda..."jadnica"... "pala" je posle malo alkohola...a jos nije ni fudbaler  :>

Favis

juuuuu kako ja nisam u toku...lepo napisite od reci do reci, jel se nesto desilo ispod "jorgan planine"  :K

Luximus

Ma pogledajte kako je napeta situacija u kuci... Svak se sa svakim svadja. Kriziraju bez sexa... :) Sto se ispadanja tice, tijesno ce biti. Publici, tj. nama, su svo troje antipaticni i svo troje imaju sanse da ispadnu. Ja navijam da cvjeticev glas presudi, pa da Bureka ispratimo iz kuce sa sve vunenim carapama!

*

#213


He, he, evo i fotke...
Izgleda da se to desilo samo u ispovedaonici, mislim, za to znaju samo njih dvoje :116:
A nju je i dalje "sramota" sto se vidi po body language-u, ali je zato Zeka pun sebe i taj njegov HUG... mmmmmmmmmmmmm :ljubav:

sandric

Pa posle poljupca Zeke i Jelene postaje bas napeto jer se Suzana lozi na doticnog i pocela je vec da pravi scene...bice bas zanimljivo gledati kako se fina devojcica koja voli fudbalere i go-go igracica bore za jednog konobara  :bljak:...Licno mislim da Dijana ide napolje jer je svima zamiljivo da gledaju svadje izmedju Bureka i Danila

Bred

Zanimljivo?? meni uopste nije! Danilo mars iz kuce! Mrzim te neadertalce ko ji su umislili da su neki smekeri i frajeri? On enkom da preti da ce da ga isamara?  :batina
mis'im...  :K

Ivana_89

nisam gledala sinoæ
a ko be¹e Danilo, onaj novi o¾enjen?  :hm

Burek   :wave:  :djavo

Bred


Enea

Hocje neko da mi ispricha kakav je ovaj novi vb?  :stid:

Luximus

#219
Quote from: Enea on 05-10-2007, 12:39:03
Hocje neko da mi ispricha kakav je ovaj novi vb?  :stid:
Radnja se i ove godine odvija u kuci Velikog brata, gdje je trenutno 13(VB nije sujevjeran) napacenih dusha, koje se bore za opet istu sumu novca. Velikog brata ni ove godine, niko nije vidio, niko ne zna kako izgleda, ali ne sumnjamo u njegovo postojanje. Slicno kao u hriscanstvu, islamu itd... Ogromna grupa "vjernika" i ove godine pomno prati desavanja. Novi ukucani su, kao i prosle godine, grupa budalastih, kretenastih i psihopatskih bica, s tim, sto je ove godine zbirni obim grudnih kosheva ukucanki veci od proslogodisnjeg za ihaaahaaa. Zbirni kapacitet inteligencije ukucana je priblizno isti kao prosle godine, sa mogucnoscu greske, plus-minus 2 mjerne jedinice. Za sve one koji su dovoljno blesavi da se prijave i sledece godine, Veliki brat je smislio novi nacin on-line prijavljivanja preko sasvim novog web sajta www.ijasamkreten.com

Ivana_89

www.ijasamkreten.com  :> :> :> :>   :cvet

Ivke

Quote from: Bred on 05-10-2007, 12:38:32
da,ta sirovina.
Ne znam zasto bi on bio sirovina??On je samo prvi koji je otvoreno rekao Bureku neke stvari koje je odavno trebalo da mu se kazu u lice...Dosta su mu svi cutali na 1001 njegov ispad...On je sve jadan i nevin, a proziva i vredja sve kako mu se hoce.Ono je sto je rekao onoj devojci Marini je, po meni, necuveno...Burek napolje... :namcor

pig_am_am

kakv sugav poljubac. ko anakonda da je davi.

Luximus

Shugav poljubac ili ne, on je njoj uvalio zhvaku posle samo nekoliko dana...

Sole

Lux, u pravu si i vidim da se nekima koje znam bas dopada to sto on muva njih dve, a tamo gde prodje nesto i uradi, kao npr. ovaj kiss, pa ga zato smatraju facom jer moze da ih vrti kako hoce!  :bljak:
meni je to stvarno bljak i ako vec ima nameru da muva 2/vise njih, onda mislim da je nekako glupo da radi to u istoj kuci!  :F

meni je on najodvratniji od svih  :namcor
tako umisljen, napaljen na samog sebe, da je to nevidjeno.  :namcor
kao, nema on sta da prica sa Jelenom, oni mogu samo da se muvaju.  :bljak: kao da bi pa imao sta da joj kaze, kad je supljoglavko jedan najobicniji  :wall:
Danilo je neki nervoznjak koliko vidim... kratak fitilj, nema sta.
Ja bih volela da on izleti, nekako je nezanimljiv.
A Tanjica je izgleda bas dobrica neka...  :)): k'o bi rekao...

Dobar im je ovaj zadatak sa repovanjem  :116: :116: :trfr: :siza:

samo ne znam sto ih sve nisu pustili, da vidimo...  :batina