Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Sole

katastrofa od coveka!!!  :roll:
Boze me sacuvaj.
jao, onaj Zeka!!!  :namcor :F :namcor
da li ga samo ja ne podnosim, onaj decko nije normalan definitivno, sta on prica, sta je umislio...  :wall: muka mi je od njega.
ispadose najnormalniji Misel i Crnogorac!  :lol2:

Ivke

 Mene je Danilo odusevio...Tako se ponasa samo zato sto je on ispao pored Bureka posle svega...pa je covek OPRAVDANO revoliran...
Nemam reci sto je taj neandertalac ostao u kuci...   

Luximus

E sta se rajkard... Opushtite se ljudi. Ispashce i Burek, cush! Drze ga glasovi glupih krtolana iz chuka, koji se lozhe na domace proizvode od vune.

sandric

Ja mislim da ce Burek ostati do kraja iako je prostak.Sazalili se ljudi pa ce ga izvuci iz bede....Drago mi je sto je Dijana ostala ona mi je ok.

*

ja se NADAM da nece ostati!!! :shock
Bas mi je zao sto je Danilo ispao... Cini mi se da je bolji od nekih u kuci, i zasluzuje da ostane...

Ali, koliko vidim, u ovoj kuce ce biti jos parova  :ziveli :ljubav:

avgogh

Danilo i Ranka su bili najurbaniji, drugaciji od ostalih, a ovo sto je ostalo je sve seljana - prosta i priglupa! Naravno da Burek nece izaci jos dugo dugo, zato sto se Srbiji svidjaju takvi ljudi, nazalost!  :box

Sole

Quote from: sandric on 06-10-2007, 21:35:07
Ja mislim da ce Burek ostati do kraja iako je prostak.Sazalili se ljudi pa ce ga izvuci iz bede....Drago mi je sto je Dijana ostala ona mi je ok.
:pljes:
bas tako!
potpuno se slazem sa svakom recenicom.
a sto se Danila tice, ne volim ljude koji unose nervozu, ma koliko urbani bili.  :nonono:

Souris

ako burek ostane do kraja ja cu da se samoubijem.....a pre toga cu njega naravno!!!
mada ako mi da rankin fon.... :K :>

jecapereca

I meni je crnogorac najnormalniji, bar za sad

Souris

crnogorac je ok al je na pola puta do bureka....usporen je malo u odnosu na zeku i ona dva bosanca

jecapereca

nece covek da se istice  :K
ceka da se malo slegne prasina pa da se pokaze/prikaze u najboljem svetlu  :lol:

zooca

crnogorac je extra! a zeku bih :box

igrackica

Ja Zeku ne mogu ocima da vidim! Cim je usao ja sam rekla da mi je FUJ!
Crnogorac je faca, sto se nekako i ocekivalo  :wink:

Luximus

Quote from: igrackica on 07-10-2007, 06:48:19
Crnogorac je faca, sto se nekako i ocekivalo  :wink:
Za ovu izjavu imas i  :ziveli:cvet:happy:

Mićko je legendica! Al' cisto sumnjam da ce da pobijedi... :(

igrackica