Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Souris

sta fali kondom ligi i onako je manje vise svi imamo u svojim glavama......idem da sabiram poene c

nasty girl


igrackica

To samo iskompleksirani muskarci sabiraju!
Bolje da se usredsrede na jednu, da to lepo savladaju, a ne da mlate okolo k'o muve bez glave i jure sve zivo ne bi li napucali sto veci broj! I onda se obavezno ispostavi da taj "iskusni" nema pojma, da je sebican i da apsolutno ne poznaje ni zensko telo, ni zenske potrebe!
E, tako mi ovaj novosadski napucanko deluje, ja sa takvim ne bih bila, pa da je jedini na svetu. Uh, da ce neka da ga izvrti!  :box

*

#273
Jao, meni je sinoc bila koma kad sam gledala negde oko 2h! Sve su ih vezali lancima u parove i svi moraju da spavaju sa svojim parom. Naravno Burek i Jelena su par.
Iznad Burekovog i Jeleninog kreveta je kamera koju je Burek spazio i sve vreme pokusava da se priblizi Jeleni, ceska je, igra se sa njenom kosom, a onda je krenuo da joj ljubi rame - poljubi joj rame, pa pogleda u kameru  :shock i tako jedno 10 puta :116:
:wall:

Luximus

Hahahaha lik je umobolan totalno... Nisam gledao to sa tim novim zadatkom. Da nisu go-go igracica i Elmir par?!  :>

Sole

ako nisu, bice uskoro.  :smekerica:
e ovaj Burek stvarno preteruje, samo mi nije jasno kako ga ona vise ne otkaci...
da li je moguce da je toliko glupa ili samo nece da pravi scene?  :hmm

Luximus

Ona misli da je on napolju popularan kao Miki sto je bio, pa racuna da ce da pokupi poene kod gledalaca tako sto ce biti kao najbolja drugarica sa njim. Mala se folira i otkacila bi ga posle 3 sekunde u stvarnom zivotu... Ovako trpi zarad vishih ciljeva.

drakon_3

Quote from: Luximus on 08-10-2007, 14:56:37
Ona misli da je on napolju popularan kao Miki sto je bio, pa racuna da ce da pokupi poene kod gledalaca tako sto ce biti kao najbolja drugarica sa njim. Mala se folira i otkacila bi ga posle 3 sekunde u stvarnom zivotu... Ovako trpi zarad vishih ciljeva.

Da, ali u stvarnom zivotu bi imala gde da pobegne. Ovako jedino kroz prozor da iskoci pa da se spase. Ja navijam za bosanku ali izgleda da sam jedini

*

jesu Elmir i Suzana, Zeka i Tanja, Crnogorac i Nislijka, Misel i Marina, Dijana i Slavisa...
Ma, sinoc je bila koma...
Elmir napada ovu Suzanu kako god i gde god stigne... Elmir i Zeka tesko podnose ovu novonastalu apstinenciju a005 :juju:

:116:

Sole

Quote from: * on 08-10-2007, 18:10:09
jesu Elmir i Suzana, Zeka i Tanja, Crnogorac i Nislijka, Misel i Marina, Dijana i Slavisa...
Ma, sinoc je bila koma...
Elmir napada ovu Suzanu kako god i gde god stigne... Elmir i Zeka tesko podnose ovu novonastalu apstinenciju a005 :juju:

:116:
jel' ovo neka zezancija, je li *?  :K  :hmm
ne ozbiljno, stvarno bilo nesto, posto nisam u toku ili je to samo tvoja prognoza?

Luximus

Nije bilo, ali ce biti!  :>

Souris

Quote from: igrackica on 08-10-2007, 08:14:03
To samo iskompleksirani muskarci sabiraju!
Bolje da se usredsrede na jednu, da to lepo savladaju, a ne da mlate okolo k'o muve bez glave i jure sve zivo ne bi li napucali sto veci broj! I onda se obavezno ispostavi da taj "iskusni" nema pojma, da je sebican i da apsolutno ne poznaje ni zensko telo, ni zenske potrebe!
E, tako mi ovaj novosadski napucanko deluje, ja sa takvim ne bih bila, pa da je jedini na svetu. Uh, da ce neka da ga izvrti!  :box

a dobro nije sve to bas tako crno kao sto ti pricas....a i stvarno ne znam odakle ti to truckanje da neko ko je bio sa vise riba nema pojma o potrebama i o ne znam ni ja cemu.......mislim stvarno!!! i ne bi uopste mrzela zeku da nije izasao javno sa tim poenima i glupostima....sve je to deo igre.....

@nasty girl
udri jace sta da ti kazem :cvet

Wlada

Јел Миле стварно уватио Великог Брата?

*

Quote from: Sole on 08-10-2007, 18:47:04
jel' ovo neka zezancija, je li *?  :K  :hmm
ne ozbiljno, stvarno bilo nesto, posto nisam u toku ili je to samo tvoja prognoza?


Pa, nista konkretno nije bilo, sem sto spavaju u istom krevetu, on joj sapuce nesto i zavlaci ruku ispod pokrivaca:)
I to je za ljude... :K

Ivke

Najbolja je ipak Tanja, koja posle svih izjava kako nijedan muskarac u kuci nije njen tip i kako ona ne bi bila ni sa jednim, sada naskace na onog Zeku neprestano... :wall:...Ovo ce joj ostati najomiljeniji zadatak do kraja njenog boravka u kuci, sigurno... :lol2:A Zeka ce da slavi u cetvrtak...  :run