Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Luximus

Ma ko bi ko je cist u glavU uopshte ushao u kucu Velikog bratonija?! Odje se samo postavlja pitanje, ko je vishe nenormalan.  :wink: :>

Ivke

Pa ja stvarno nisam mogla da verujem da je ispao Zeka, kakav god bio, ali pored Bureka... :wall: Opasce im gledanost definitivno...Morace da smisljaju kako da ga vrate... :>

Favis

ma vratice tog Zeku sigurno kao sto je bilo i sa Markom...pa mora neka akcija da bude...

*

I ja mislim da ce vratiti i Zeku i Danila :~

Luximus

Evo jedna pjesmica za nasheg Bureka:

'kupio sam trenerku ribok i patike najke, izadji samnom na korzo, mile ti majke'

:> :K :>

*

Koliko vidim, vec su krenule pesmice, klipovi na njegov racun... :K
Evo, i Pedja je okacio nesto  ovde  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10287.msg153081.html#msg153081)

Luximus

Vidjeh i to cudo... Hahaha!  :>
qq njemu qkavcu

Bred

da ja rekoh da ce zeka da leti?
:plez.
burekov specijalitet: 4-5 virsli[kuvanih]+kornflejks+krastavac+mleko
kao sto i sam rece nije ni cudo sto ne silazi sa wc solje  :bljak:
meni ga je bilo zao dok je gledao zeca i zecicu  :nene: :K

ma dixi je zakon, ja sam se valjao kad je rekla da od bureka ne moze ni pixxx da obrije
ahahahhahahahahhahahhahha :siza:

*

Bredly  :F, nemoj da se radujes pre vremena...
Videces da ce ga vratiti, a tog tvog Naked Chef-a ce izbaciti uskoro, samo se strpi :plez

Enea

smuchi mi se zivot kada vidim tog burekonija

Sole

#370
kao pravi majmun je!  :bljak: (smem to da kazem?)  :a
ako je ispao Zeka, tako i treba...  :namcor
a Danilo da je cist , nije definitivno, em ga nista ne razumes em je sve pod nekim ludilom i nervozom.  :ninja: ako mislite na iskrenost njegovu, ok, ali on je vise bio nekulturan u toj iskrenosti nego bilo sta drugo.  :nene:
Jelenu vise ne mogu da komentarisem jer sam sve "epitete" koje znam odavno potrosila, devojka je vanserijska bezmozgasica, pa to ti je.  :box
Micko i Natasa  :Bog

toliko o njima!  :ljubav:

koliko se ja secam, mozda ubace i nekog dodatnog ukucanina  :smekerica:

a da, Suzana mi je skroz cool, u pravom smislu reci, opustena, iskrena, nenamteljiva. ;-)
verovatno poptuno drugacije od onog sto smo u pocetku mislili kada smo videli "go=go igracica"...

jecapereca

Suzana je sramota za zenski rod!Zensko da se onako napije,da ne moze da stoji na nogama- ono je stvarno strasno!Grozno mi je da se i musko onako napije a kamoli devojka! :bljak:

Luximus

'doði ovamo kad ti velim... doði ovamo... nemoj ko¾u da ti oderem. koèi¹ li se ti to meni? nemoj po prknu da ti dam. ajde mr¹ u krevet, mr¹, mr¹!'

Prepoznacete ovo... Eh, da mi se "skinut" sa ovog VB-a...  :> A najjachi su likovi koji pocnu prichu: "Sluchajno prebachih na VB-a..."  :lol2:

Dovedena je jedna retardirana i nepristojna seljacina, koja nema dlake na jeziku i koju spashava od tuche samo to sto su ukucani prije ulaska potpisali ugovor da je nece biti. Svejedno, ja bih ga odavno da sam unutra odvalio od batina, pa nek me hapse posle koliko oce. On je tu da oraspolozi fanove retardiranih emisija tipa Zvezde Granda i BraWo show svojim depiliranjem, vunenim charapama i kapicom, majmunisanjem dok se i kako hrani, svojim seksualnim frustracijama itd. Ubira simpatije gledalaca i na foru "jadan on...sa Kosova seljanchic...smrc smrc"

Sole

Quote from: Luximus on 16-10-2007, 05:22:50
Ubira simpatije gledalaca i na foru "jadan on...sa Kosova seljanchic...smrc smrc"
:hm
to ni meni vise nije jasno, cije on simpatije ubira i kako je moguce da ima ljudi kojima se on svidja i sta im se to dopada uopste kod onavkog stvora?  :hmm
ko zna koju politicku podlogu ima njegov boravak u kuci?
ja sam bar mislila da ih posteno biraju...
:roll:

Ivke

 Ja stvarno ne razumem cime i koga taj neandertalac odusevljava??? A vidim da ima takvih i ovde na forumu... :box Da li ste videli kako se on smejao juce u pregledu kada su im rekli da samo Tanja radi u fabrici...najpodliji i najpodmukliji "osmeh"...I sav mi je on onda jadan... :wall: