Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

_sanja_

Quote from: jecapereca on 16-10-2007, 00:03:28
Suzana je sramota za zenski rod!Zensko da se onako napije,da ne moze da stoji na nogama- ono je stvarno strasno!Grozno mi je da se i musko onako napije a kamoli devojka! :bljak:
pa sta ako se napila  :K   desi se svakome, u onoj kuci je "opustanje" prekopotrebno, dobro malo je preterala ali sta sad   :wink:... nema veze  :K

Bred

ali bas je preterala  :K O0
a onoj natasi se ne svidja cgorac, rekla je to nekoliko puta, ne znam samo sta je umislila da je ona  :smekerica: :wall:

*

Bredly, nju je samo sramota  :stid:
:K :K

Bred


Enea

a onaj burek ima zadatak da stalno seta u gacjama, ili on to sam radi?

Sole

sto se napijanja tice, nisam ga videla  :ziveli
a i da se napila, pa sta ima veze , k'o da se nama ne desava, malo se devojka zanela, opustila, zaboravila da je dosta ljudi gleda, k'o da nama ne popuste kocnice kad odvalimo vecu kolicinu ROH!  :smekerica:

a ja mislim da se Natasi BAS svidja Micko, nego sama je rekla da je sramota, pa ako je tako, onda neka je.  :ljubav:
bice nesto valjda posle, izdrzace nekako...
za Micka nisam sigurna...  :K

*

#381
Sole, veruj mi, da ne bi tako pricala da si je videla... Ne znam sta je popila, ali riba bukvalno nije mogla na nogama stoji, cak mi se u jednom trenutku ucinilo da se onesvestila dok su je tusirali u tus kabini... Delovalo mi je kao da je spremna za jedno ispiranje... Ko god da se toliko napio, bio musko ili zensko, nije lepo za videti, nevezano za kamere... Jeste, desava se, ali treba imati kontrolu, koliko toliko :hm

Ivke

Pa dobro jeste bilo ruzno ono gledati, ali ja joj ne zameram...Svima se desi, popustila je, trebao joj je ventil...On bar zna da se ponasa kada je trezna...

Luximus

Treba piti i znati kako piti...  :ziveli

Duke

Nisam video kako se napila, nisam gledao uopste ovih dana, meni je ona izuzetno simpaticna i ako se napila, voli, neka joj, sve je to super. Devojka je svoja i bas mi se svidja.

Ja volim te malo pogane i to  :stid:

Bred

Quote from: Enea on 16-10-2007, 16:49:04
a onaj burek ima zadatak da stalno seta u gacjama, ili on to sam radi?
e sinoc su se organizovali i pokusali da mu iste[gace] skinu  :K

Sole

Quote from: Bred on 17-10-2007, 13:49:34
Quote from: Enea on 16-10-2007, 16:49:04
a onaj burek ima zadatak da stalno seta u gacjama, ili on to sam radi?
e sinoc su se organizovali i pokusali da mu iste[gace] skinu  :K
:shock
da bre, polude prvo Tanja sinoc, a onda su svi skocili preko.  :bljak:
ja cekah sinoc Natasu i Micka, posto je nesto pisalo da je opet spopadao, ali nista nisu prikazali.
jel' nominacije 4kom?  :wink:

Ivke

Jesu,sutra mi gledamo u pregledu...A oni danas nominuju...I valjda im se danas  zadatak zavrsava...

mina_v

...suzanino napijanje je bilo bruka!!
ali stvarno!!
nemam nista protiv cirkanja..
ali ono... nemam reci!!!
devojku su nosila 3 momka iz tus kabine u sobu,
a ona je izgledala, kao da, daleko bilo, nije ni ziva..
kako nekome moze to da bude ok??

igrackica

Nije nikome ok, nego jednostavno je preterala, verujem da nije namerno! Ocigledno se otrglo kontroli, a i znate kako to ide, neki ljudi kasno shvate koliko im je dosta. Meni je tuzno da nekoga vidim u takvom stanju, ali nije mi zbog toga ni manje simpaticna, niti je kod mene na crnoj listi.
Ko zna kakav istorijat ima sto se alkohola tice, da li je tog dana jela, koliko je bila pod stresom i ostalo...
Svakome se desi, treba imati razumevanja, mada licno ne bih volela da prodjem kroz onakvo "stanje"!