Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

*

I oni su to i izabrali sinoc, samo sto to nije prikazano, vec cemo verovatno saznati u subotu...
Koliko sam ih cula, pominjali su Danila i Elmira..
Mislim da ce vratiti Elmira :wink:

sandric

ja bih volela da vrate Elmira,meni je on ok

Bred


Ivana_89


MiKy

pa mislim da koga god da vrate nece uspeti da popravi atmosferu u kuci koja je sada :bljak:

sandric

U blicu pise da u kucu najverovatnije ulazi Zeka....bas smor

*

Nije valjda da su svi on izglasali Zeku, pored Danila i Elmira...?
Ja ne verujem da ce uci Zeka - da je JElena i dalje u kuci, verovatno bi ga ubacili :roll:

Ivana_89

sla¾em se sa *

ne verujem da æe ubaciti Zeku  :nonono:

*

Ali, sandric je bila u pravu, tako pise u novinama, mada, ja i dalje ostavljam bar malo nade da njega nece vracati, jer ce on bez Danila i Elmira i naravno njegove zecice da poludi u kuci i ne znam koliko ce biti interesantan :hmm
_____________________

U subotu se vraæa jedan od biv¹ih ukuæana

Ove subote u kuæu se vraæa jedan biv¹i ukuæanin. Suzana, Dijana, Marina, Slavi¹a i Nata¹a dobili su deset minuta da se u ispovedaonici dogovore i odluèe koji æe izbaèeni stanar ponovo ¾iveti sa njima. Iako je predviðeno da se ime stanara sakrije do subote, Dijana je sluèajno otkrila da æe povratnik upravo biti Zeka.

Naime, iako im je zabranjeno da o tome prièaju, na forumu „Velikog brata“ se preprièava da se Dijana u razgovoru sa Nata¹om, po principu „br¾i jezik od pameti“, sluèajno izlanula i otkrila da æe Stevan Zeèeviæ Zeka, najverovatnije, ponovo preæi prag kuæe.
- Videæete vi kada vam se Zeka vrati - rekla je ona.

U subotu, prag kuæe ali u durgom smeru preæi æe jo¹ jedan stanar, a gledaoci æe izabrati izmeðu Aleksandra, Mikija i Slavi¹e. Aleksandar i Miki koji su nominovani zato ¹to su vojnici pali zadatak, imali su pravo da u ispovedaonici, dok su ukuæani na monitoru pratili njihov razgovor, odluèe koji æe stanar biti nominovan sa njima. Oni su izabrali Slavi¹u koji se toliko razoèarao u njih te ih je obojicu, kasnije te veèeri, nazvao majmunima.

(blic)

Sole

dobro, dal' Zeka?  :namcor
su to svi poludeli?  :nonono:
pored zivog Elmira, oni nasli onog supljoglavca...  :shock
Elmire, vraaaati seeee!  :K 


letece Aleksandar verovatno...

josefina87

iako ne pratim redovno mislim da ce slavisa izaci,mada bih ja volela mikija da izbace!

MiKy

mozda i ne bi bilo lose da ipak izadje slavisa...mada koga god da izbace nece pogresiti

Sole

Quote from: MiKy on 16-11-2007, 16:35:55
koga god da izbace nece pogresiti
:lol: :pljes: :lol:
stvarno je tako.
Aleksandar kao mutavac...  :roll:
Marina je isto nesto pocela da mi dosadjuje, neverovatno kako nista ne zna...  :hmm sa 30 godina ona se iscudjava za sve i svasta.  :wall:

Luximus

E Micko, Micko... plachipichko...  :F

malena

Nisam gledala, ko je ispao a koga su vratili?  :hmm