Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

Enea

sta sam propustla? sta je bilo sa zekom i suzom?

nasty girl

Izvinjenje B92 zbog jezika u Velikom Bratu


Glavni i odgovorni urednik televizije B92 Veran Mariæ uputio je izvinjenje zbog govora mr¾nje u rijaliti-¹ou Veliki Brat, posle protesta lezbejske organizacije Labris.

Labris je protestovao zbog izjava nekih od uèesnika te emisije:"Sve bih ja to na Trg, na ve¹ala", "Hitler je bio u pravu", koje, po oceni te organizacije, pozivaju na "linè lezbejske i gej populacije", a emitovanjem tih izjava kr¹i se i èlan 21. Zakona o radiodifuziji.

Matiæ je u saop¹tenju naveo da se sud o konkretnom programu ne mo¾e davati samo na osnovu citata izvuèenih iz konteksta kada je u pitanju format koji traje du¾e od sto dana godi¹nje. "Reè je o rijaliti programu i, na¾alost, homofobièni stavovi nisu ekskluzivitet uèesnika u ovom programu, veæ realnost sa kojom ¾ivimo u Srbiji", naveo je Matiæ.

On je istakao da je znaèajno ¹to su ovakve izjave osudjene i od drugih ukuæana Kuæe Velikog Brata.


Mondo

Bred

KRAJ LJUBAVI!

Jelena ®e¾elj definitivno ostavila Stevana Zeèeviæa posle emisije „Veliki brat - Veliki mozak", Jeca raskid proslavila na veèeri sa Igorom Kojiæem

Velika ljubav atraktivne Beograðanke Jelene ®e¾elj i zgodnog Novosaðanina Stevana Zeèeviæa definitivno je okonèana. Odmah posle snimanja emisije „Veliki brat - Veliki mozak" u nedelju uveèe Jelena i Zeka su sa Ko¹utnjaka oti¹li razdvojeni i vidno neraspolo¾eni. Zeka se s prijateljima vratio u Novi Sad a, kako saznaje Press, Jeca je to veèe ponovo provela sa Igorom Kojiæem, sinom folk pevaèa Dragana Kojiæa Kebe.

- Iako je nedavno demantovala da su ona i Igor Kojiæ u vezi, tvrdeæi da je u pitanju staro porodièno prijateljstvo, simptomatièno je da je posle rastanka od Zeke Jeca oti¹la pravo u restoran „Majdan" na romantiènu veèeru s golmanom Rada - ka¾e sagovornik Pressa koji je sedeo za susednim stolom, i dodaje:

Zeka: Raskinuli smo, ali ne zbog Suzane i Kebinog sina!

Stevan Zeèeviæ potvrdio je juèe za Press da je njegova ljubavna veza za Jelenom ®e¾elj definitivno zavr¹ena. U kratkoj izjavi rekao je da nije bilo sukoba izmeðu njega i Jelene, veæ da su posle du¾eg razgovora odluèili da ostanu dobri prijatelji.

- Definitivno je kraj. Shvatili smo da to vi¹e nije to i odluèili smo da ostanemo prijatelji. Nismo se svaðali „na krv i no¾", kako su mnogi oèekivali. Uzrok na¹eg raskida nije moje slobodno pona¹anje sa Suzanom u kuæi, niti Jelenina navodna veza sa Igorom Kojiæem, a o detaljima ne ¾elim da prièam jer je to intimna stvar - zakljuèio je Zeka za Press.

- Ne mo¾e da se ka¾e da su pred ostalim gostima razmenjivali ne¾nosti, ali je bilo vi¹e nego oèito da nije u pitanju samo prijateljstvo, kako je to rekla Jelena. Pogotovu ¹to posle neprijatnog gostovanja sa svojim dotada¹njim deèkom nije delovala nimalo ucveljeno - ka¾e sagovornik Pressa.

U izjavi za Press Jelena je prvo poku¹ala da demantuje, ali je posle na¹eg insistiranja ipak priznala da su ona i Igor Kojiæ veèerali u „Majdanu":

- Molim vas, nemojte to da objavite, jer stvarno se ni¹ta nije desilo, a neki ljudi mogu da pomisle sva¹ta. Bila je to obièna veèera dvoje dobrih prijatelja - rekla je biv¹a ukuæanka „Velikog brata", priznav¹i da Zeka o ovom „dru¾enju" ne zna ni¹ta.
(N. P.)

Press

MiKy


Sole

odvratna je!  :bljak:
moze da bude atraktivna ili sta vec koliko hoce, ali kad progovori  :shock i prokomentarise nesto, covek samo da se  :bljak:
onaj Zeka je ionako za nju bio premija...   :nonono:
Burek bi joj bas "legao".

shmizla

Ma smesni su oboje.... Atraktivni?? Toliko ima lepsih i devojaka od nje, i momaka od njega...

Ivke

A je l' to veceras  izbacivanje? I ko je uopste nominovan?

mina-L

Mnogo im je veza potrajala!Za ocekivati je bilo... Da,stvarno,ko je nominovan? Kakva je situacija izmedju Mikija i tatice?!

Sole

Miki loodi.
meni se cini da ga je ovaj put VB stvarno posteno izmucio, poigrao se sa njegovim osecanjima i mislim da je preterao.  :roll:
jeste da nije neki, ali opet, treba biti isti sa svim ukucanima, a on je bas poceo da ga kicmi za sve i svasta.
mozda je to pod uticajem ljudi koji pricaju o tome da je namestaljka njegov ulazak u kucu.  :hmm
Miki rece da ce on da izadje ako Mirko ne bude izasao ove nedelje.

nasty girl

#699
VB: Jeca "otkaèila" Zeku, a nominovani su...


"Dan 74" u Kuæi Velikog Brata obele¾ile su nominacije, a van Kuæe - potvrda da je Jeca (konaèno) "otkaèila" Zeku.

Iako je Veliki Brat jo¹ "na odmoru na Kopu", nominacije su odr¾ane, a ukuæani su izabrali èetvorku od koje bi se u subotu rado oprostili: za izbacivanje su nominovani Marina, (naravno) Miki, Aleksandar i Vesna.

U medjuvremenu, dva puta izbaèeni iz kuæe, Stevan Zeèeviæ-Zeka, nije uspeo da se "izvadi" za flertovanje u Kuæi, pa ga je Jelena ®e¾elj, njegova "prva ljubav" iz Kuæe, "odjavila".

Veza Jelene i Zeke nije dugo potrajala, a za sve je "kriv" povratak Zeke u Kuæu. Ili, taènije, njegov karakter i nemoguænost da odoli ¾enama.

Jelena je pobesnela kada je videla ¹ta se sve de¹avalo na ¾urci i ¹ta je sve Suzana radila sa njenim deèkom (otkopèavanje pantalona, na primer), a kada je iza¹ao iz Kuæe, Zeka je pokunjen, priznao gre¹ku: "Znam da sam pogre¹io, ne treba to niko drugi da mi ka¾e".

Nije trebalo dugo da obelodane da vi¹e nisu u vezi. Tek dva dana od Zekinog drugog izbacivanja iz Kuæe. "Zeka i ja definitivno vi¹e nismo zajedno. Raskinuli smo i nema nikakve ¹anse da se pomirimo. Razgovarali smo i zakljuèili da vi¹e ne bi trebalo da budemo zajedno. Neke stvari, jednostavno, ne mogu da zaboravim. ©ta da oèekujem od njega van Kuæe, kad je tako postupio u Kuæi!? Ovako je bolje, verujte mi, konaèno je prestala da me boli glava ", ka¾e Jelena za "Svet".

Ona je prenela Zekine reèi da je mogao da bude sa Suzanom, ali nije. "Rekla sam mu: Ti mo¾e¹ da bude¹ sa jednom go-go igraèicom, a ja sa celom mu¹kom populacijom, pa to nisam uradila", istresla je Jelena.

Zeka tvrdi da raskid nema veze sa onim ¹to se de¹avalo u Kuæi, ali da ne ¾eli da prièa o detaljima, jer bi to bilo "zadiranje u njihovu intimu". Ka¾e da su ostali u dobrim odnosima.

"Press" pi¹e da je Jelena raskid "proslavila" sa sinom Dragana Kojiæa-Kebe, Igorom u jednom beogradskom restoranu.

Jelena tvrdi da su njih dvoje prijatelji, ali...

(MONDO)

millyy

Marina je pocela da pokazuje svoje pravo lice. Sinoc, u ispovedaonici, bila je toliko ogorcena i ljuta na Mikija, a zatim je izasla i s njim podelila kez. Ma strasno. nije mi jasno kako je izdrzala 74 dana. Glasajmo za nju!!!! :djavo

MiKy

a Miki koji pola sata nije umeo da izadje iz ispovedaonice  :wall:

BK

Ma i meni je ona nit smrdi nit mirise, ne volim takve osobe. A ko je nominovan?

nasty girl

Quote from: BK on 06-12-2007, 11:05:41
Ma i meni je ona nit smrdi nit mirise, ne volim takve osobe. A ko je nominovan?

ciatj postove iznad pre nego sto postavis pitanje....

shmizla

Ni meni se Marina ne dopada, bas bih volela da ona ispadne, i nocas je sa Djoletom ogovarala  Mikija!!! Ne dopada mi se sto nema petlju nikom nista da kaze, verovatno u strahu da ce je nominovati...