Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

AnaCrvena

sto se tice bureka i danila...ne znam,bureka mogu da opravdam za to sto se ponasa kako se ponasa-prosto nema osecaj,hoce da pokaze da ga nije sramota sto je seljak,a hoce i da bude cool i da se uklopi medju ove nazovi urbane,pa se skroz izgubio
ali danilo...on je taj kvazi urbani,veliki smeker,lepotan,extra zabavan,on je iznad svih   :bljak: :bljak:
ma,daj!covak je toliko truo,razmazen,nezanimljiv,neurotican i iznad svega egocentrican bez ikikvog pokrica.nije pokazao bas nista dobro.gori je od bureka i uvek ce biti!

Bred

slazem se!
inace, za one koji nisu u toku, posto je danilo odbio na napusti ispovedaonicu, za ovu nedelju su nominovani SVI ukucani za izbacivanje, a ja sam stekao utisak da ce Natasa da leti?

mina-L

Meni je bas drago sto su svi nominovani a ne da se uvek vrte isti ljudi! I ja imam utisak da ce Natasa leteti,ali videcemo...

Girl

Izbacili su Dijanu, a meni je ona bas lik!!!

Enea

Izbacili su samo jednu? A kako psuje ta...

ThymusMedica


Sole

cak sam se i ja veceras vratila gledanju VB-a!  :>
znaci, ne verujem da ona Natasa i dalje opstaje u kuci, jos samo neka ona pobedi...  :shock
dobro, bar su tu jos Suzana i Vesna  :cvet
Dixy jes' da psuje, al' je smesna k'o bioskop!  :116:
ceo studio se smejao od nje kad je pricala sa Anom.  :lol:
a kako su je docekali njeni  :)): diiivno  :happy:

Bredly, anketa  :batina  :*: :K

mina-L

Znaci strasno kako se ona Natasa sprovlaci!   :box

AnaCrvena

e,stvarno neverovatno!nije mi ni dixi posebno simpaticna,ali da ona izadje a da ostane ona jadna natasa!grozno!a mislila sam da ce izbaciti dvoje!nema veze,skoro sam sigurna da natasa ubrzo leti!

slobokv83

Pobedjuje Burek,zivi bili pa videli.Samo da prezivi ovo poslednje izbacivanje.Naime njegov hate-club je skoro veliki kao i fan-club,a to je dosta vise nego li kod ostalih ukucana.
Inace za ovo izbacivanje Natasa je imala 29%,a Dijana 28% do finalnog glasanja a to je i odlucilo dok se linije nisu zatvorile...

Bred

Quote from: slobokv83 on 23-12-2007, 14:32:54
Inace za ovo izbacivanje Natasa je imala 29%,a Dijana 28% do finalnog glasanja a to je i odlucilo dok se linije nisu zatvorile...
:hmm

i ja sam ostao :shock

gde bas nju da izbace???
meni je ona bila bas lik!
mada je verovatno zeznula stvar sa ovim poslednjim zadatkom-medeni mesec  :hm

Sole

Quote from: Bred on 23-12-2007, 15:19:26


mada je verovatno zeznula stvar sa ovim poslednjim zadatkom-medeni mesec  :hm
svasta bih sad rekla za ovaj narod  :roll: ali necu  :nonono:
ako im se Dijana smucila zbog onoga sa vencanicom, onda mi definitivno nije jasno kako mogu da drze jos Natasu unutra!  :namcor
mnogo se prica o tome da je sve namestaljka, pocecu da verujem  :wall:

bibi

Meni je bas drago sto je Dijana ispala,a sledeca je Natasa ili Aleksandar... :wink:

shmizla

verovatno bi i izbacili dvoje, da Danilo nije sam izasao... au sredu ce biti javne nominacije,jedva cekam,bas me zanima kako ce se sada pogledati u oci, pa nominovati  :>
Posle toga,verovatno niko ni sa kim nece razgovarati vise...

slobokv83

@Sole
Srbi a da nema namestanja-ja za taj slucaj jos nisam cuo.