Big Brother II serijal

Started by pereca, 19-06-2007, 01:17:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko ce pobediti u II serijalu Velikog brata?

Suzana
Burek
Aleksandar
Djordje
Vesko
Vesna
Natasa

ThymusMedica

Sta mislite ko ce da pobedi?
Ja glasam za Vesnu! Mislim da ona jedina zasluzuje.  :smekerica:

AnaCrvena

da,slazem se!vesna je i moj favorit!

bibi

Ja navijam za Djoleta,pa za Vesnu...

Bred

a ja za suzanu. eto napravio sam vam anketu pa glasajte. inace je Ana [Mihajlovski prim.aut] rekla u subotu da ce serijal trajati jos ok 2 nedelje tako da finale nece biti za novu godinu, kao prosle godine  :wink:

bibi

Da,trajace do Bozica...

AnaCrvena

ok je i suzana,cini mi se,ali mi je vesna ipak ispred nje jer je fina i pristojna,a opet nekako cudna,uvrnuta...

Bred

meni je vesna postala antipaticna onog trenutka kada je izjavila da ima homosexualne sklonosti  :wall: :nene:

Enea

kad je to rekla?
pa brate kakvi su ortaci u kucji, svaka bi imala.
ja sam homofobichna, a ipak mislim da je svako po malo gej.

svratih ovde da vas pitam da li je mogucje da cje jos samo par dana da budu u kucji.. videh odgovor..

sta mislite hoce li se shanata i aleksandar smuvati?

moj favorit, mozda Vesna.. ali nije mi ona bog zna shta, ali u odnosu na ostale..

Bred

ne znam sta je TACNO rekla ali ja sam tako shvatio  :hmm :wall: :namcor
mislim da je to cak bilo na nekom od kastinga ...

AnaCrvena

ma,to je bilo u onom njenom profilu na pocetku,cini mi se...i mislim da je to bilo vise teorijski-u smislu da je zensko telo lepo,lepse od muskog(sto je istina!nadam se da se slazes,brede? :wink:)
ostaju u kuci valjda do 5.januara.
a ovo dvoje-mrka kapa,on je bas svezan!

shmizla

Meni je favorit isto Vesna!!

sandric

Ma Suzana treba da pobedi,bar nije alapaca

ThymusMedica

Eno Suzana se vec raduje, vec slavi pobedu! Osetila je na osnovu reakcije publike koliko je ljudi gotive :shock, samo ne znam sta na njoj ima gotivno! :nonono: Kako to jadno izgleda s njene strane! Odvratna je!
Da li uzor mladima treba da bude osoba kao sto je ona? A naravno da ne ogovara nikog, jer od onog pirsinga ne moze normalno da prica. Vidi se da je najveci takticar, da je dobro smislila strategiju pre nego sto je usla u kucu, a usput, menja svoje ponasanje u skladu sa drustvom, sto je opet cudno. :H
S druge strane, tu je Vesna koja je, istina, krace u kuci od Suzane, ali zasto da takva osoba ne pobedi? Mislim da najvise zasluzuje nagradu!
Ona nikad nije rekla da ima homoseksualne sklonosti, vec je izjavila ono za zensko telo. Lepo je vaspitana, obrazovana, inteligentna... Mislim, ono, Vesna je ipak Vesna, a vi kako hocete. :~

slobokv83

Mislim i nadam se da ce Burek pobediti.

Enea

Quote from: ThymusMedica on 26-12-2007, 08:50:05
Vidi se da je najveci takticar, da je dobro smislila strategiju pre nego sto je usla u kucu, a usput, menja svoje ponasanje u skladu sa drustvom, sto je opet cudno. :H


Vidi se to iz aviona. Kada dobiju zadatak ona povredi 1. kichmu, pa prst na rucu, pa na nozi, pa ovo, pa ono..
A shto je istaktizirala sa promenom frizure.
Chista strategija, kao shto kazesh.
Da li ste primetili da polako, ali sigurno skida Vesnin fazon oblachenja.
Bolje bi bilo da ostane u svom njenom promiskuitet, tigrastom fazonu, nego da se folira sada sa grejachima, roze suknjicama i ostalo.

Nemam favorita, ako mora neka bude Vesna.