Prijemni ispit iz MATEMATIKE 07/08,resenja,utisci

Started by Cecilly, 27-06-2007, 17:25:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Cecilly

Evo ja sad usla u kucu.

Prijemni je poceo oko pola 4,dok su podelili sve one stvari,bla,bla bla,trajao do pola 7.
Zadaci su bili ok,sve je bilo iz zbirke,ili slicno (oni zadaci koji su u zbirci dati sa opstim brojevima,ovde su bili sa konkretnim,ili sa nekom malom izmenom).

Ja sam licno zadovoljna kako sam uradila. 1 zadatak nisam uradila,ostalo mislim da je ok.

Tako da... :V :V :V

jeca87

Bravo, Cecilly! Sad malo izadji na kaficu, opusti se (tako mi radimo pred svaki ispit :) ), pa sutra navali, da bude kao danas i jos bolje!

Bla_bla_blaaaa

#2
Ma ono je strasnoo....Cecilly jel sam ja utripovala....ili onaj zadatak sa f(x/x+1)= bla bla..... nema ponudjeno TACNO resenje...znaci milion puta sam ga radila...i ne dobijem nijedno od ponudjenih.... 



Inace nisam bas najzadovoljnija kako sam uradila(smatram da su mogli bar nesto da daju lakse)......a i ostali se zale da su lose uradili.... :F

maya

Quote from: Bla_bla_blaaaa on 27-06-2007, 18:09:06
Ma ono je strasnoo....Cecilly jel sam ja utripovala....ili onaj zadatak sa f(x/x+1)= bla bla..... nema ponudjeno TACNO resenje...znaci milion puta sam ga radila...i ne dobijem nijedno od ponudjenih.... 



Inace nisam bas najzadovoljnija kako sam uradila(smatram da su mogli bar nesto da daju lakse)......a i ostali se zale da su lose uradili.... :F

slazem se u svemu sa tobom... i ja mislim da prvi nije imao ponudjeno resenje...

Bla_bla_blaaaa

Au al su brzi i efikasni....vec izasla resenja...

elllena2005

ima onaj zadatk iz mate resenje..samo ide minus na kv.pa prelazi u plus....sad cu da vidim sta sam uradila...mada,katastrofa sam uradila...:(

Cecilly

#6
Imao je tacno resenje...mozda niste mogli da ga prepoznate.

Izasli rezultati
http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/upis_na_osnovne_studije.html
pa nadjite svoju grupu.

Ja imam 28 bodova,sve mi je tacno sto sam uradila! :V :V :V :V :~ :~ :~ :~

Quote from: elllena2005 on 27-06-2007, 18:56:23
ima onaj zadatk iz mate resenje..samo ide minus na kv.pa prelazi u plus....sad cu da vidim sta sam uradila...mada,katastrofa sam uradila...:(

Da fora je u minusu,koji se kvadrira pa predje u plus!

Bla_bla_blaaaa

#7
Xex...Blago teeeeeeeeebi....Ja sam zeznula neke u racunu, nisam imala vremena da proveravam.... Mada,sve u svemu nisam lose prosla.... :hm

lycos


Cecilly

Jao hvala!  :stid:

Meni mata dobro ide,imala sam super prof.u gimnaziji! Tako da mi je ovo bilo lagano u odnosu na to sta sam radila u skoli.
Nisam imala tremu,mislim da je to,pored znanja,naravno,kljuc uspeha.  :happy:

Sole

jao, ljudi, bas ste me obradovali, nemate pojma!
ja vam bas ne bih preporucila ako isprva niste zadovoljni onim sto ste uradili da gledate u resenja!
ja sam se tako izbedarila i poludela u prvom trenutku jer sam videla da sam pogresila neke stvari, ali sam se setila da postoji i hemija sutradan i da ako to dobro uradim sve ce biti u redu!
i eto, malo vise koncentracije i upala sam na budzet!
;-)
tako da...
jos samo sutra sigurno i posle sve 4 u vis i eto vas kod nas u oktobru!;-)

josefina87

sada se lepo odmorite i sutra u finish..
videli ste danas kako je,pa bar za sutra nemojte tremirati(ako danas i jeste)
kako ka¾e sole,nemojte se cimati i ako je mata malo lo¹ije pro¹la!
i ja sam se bila zbog nje smorila pro¹le godine,ali sam sa hemijom povratila poene i upala na bud¾et :cvet
cecily,svaka èast!samo tako i sutra nastavi :pljes:

marijabgd88


Bojana 153

Ljudi, bez nerviranja!!!! Sta ste uradili uradili ste, zaboravite sada na matu i odmorite se,
sutra malo bacite pogled na hemiju i to je to!
Iz licnog iskustva znam da ce vam sutra biti mnogo lakse i opustenije!
Sad ste vec videli kako sve funkcionise, sutra lagano! Jos plus sto na hemiji nema negativnih poena..
Zelimo vam svu srecu i da se odmah javite cim dodjete pa da zajedno iscekujemo konacnu listu!!!  :)

SRECNO!!!

marer_86

#14
Quote from: Bla_bla_blaaaa on 27-06-2007, 18:54:47
Au al su brzi i efikasni....vec izasla resenja...

tako ti je svih godina ... mozda vam cak u toku noci  ili sutra izadju rezultati iz mate .... a recimo da ce vam po zavrsetku ispita sutradan ... posle podne i rezultati .... nego .... iz hemije se nemojte zaletati na nekim pitanjima dobro ih procitajte .... ja se secam da smo mi imali trik pitanja iz hemije na ispitu pre 2 god ...ali srecom ej nosilo pola poena .... znaci citaj vise puta i naravno kao sto sam rekao pazljivo zaokruzuj OZO i upisi grupu
i da ... nemojte vuci roditelje brace sestre ... mislim da povecavaju celokupnu tenziju!!!
.... srecno sutra ....