Prijemni ispit iz MATEMATIKE 07/08,resenja,utisci

Started by Cecilly, 27-06-2007, 17:25:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

anaj

cecily poz - takodje sam i ja imala 28 poena
tj sve sto sam uradila mi je tacno
bas sam zadovoljna

bojanradovan

Meni je brat juce polagao matematiku i desko se skroz skenjao.Jwste njega uhvatila trema, ali kaze da je bilo i malo poteze.
Pitanje: Da li odbor skole ili ko vec moze da smanji uslov za upis ako je cela generacija lose odradila prijemni?

Sole

ako sam dobro razumela, evo odgovora:
mislim da se jedino ta granica moze pomerati nanize na osnovu toga kako su ljudi uradili prijemni...
ne postoji tu nikakav uslov, vec samo na osnovu poena 1., 2., 3. itd na listi...
nema tu sad do 85 poena ako imas na budzetu si ili ne...
granica se modifikuje na osnovu poena koje osvajaju kandidati.

Cecilly

Izasla je lista sa bodovima iz mate

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/upis_na_osnovne_studije.html

pipi_duga_carapa

Quote from: Sole on 28-06-2007, 15:13:24
nema tu sad do 85 poena ako imas na budzetu si ili ne...
granica se modifikuje na osnovu poena koje osvajaju kandidati.
granica za budzet je cini mi se 52 poena ... ali sumnjam da ce se granica toliko nisko spustiti ... u svakom slucaju, kao sto ti rece, granica se do 52 pomera u zavisnosti od generacije ... (;

Bojana 153

#20
Da li sam samo ja primetila da su biohemicari generalno jaako lose uradili matu?

Pipi, granica za budzet je 51 poen. :wink:

elllena2005

ja sam katastrofa uradila..sramota me je...ali dobro...sta da radimo:)

Bla_bla_blaaaa

Ma i mi smo lose uradili matu...samo jos par devojaka iz mog odeljenja je imalo vise od 20...

elllena2005

ja sam nezadovoljna u globalu kako sam uradila...ali mora se priznati da je i mata u globalu lose uradjena,

pipi_duga_carapa

Quote from: Bojana 153 on 28-06-2007, 17:48:55
Da li sam samo ja primetila da su biohemicari generalno jaako lose uradili matu?

Pipi, granica za budzet je 51 poen. :wink:
uh ... nema niko 30 |: prosle godine je bilo ljudi i sa 30 ...
ja ovako sto sam bacila pogled na obe liste ... generalno je osrednje uradjeno ... nesto slicno kao i kod nas prosle godine ... (mada kod biohemicara nije ni osrednje |: )

hehe, pa logicno da bude 51 (: ne znam ja otkud meni u glavi ta 2ka (8

Bojana 153


elllena2005

bolje........imam vise od praga.....ja se nadam da cu upasti....molite se bogu!!

josefina87

i pro¹le godine je bila mata generalno lo¹e odradjena,ali hemija mo¾e da izvadi prosek!dr¾imo vam palèeve,pa se javite! :cvet :cvet

Bojana 153

Naravno da hemija vadi prosek, nema negativnih poena, a i ljudima generalno bolje ide..
Ne ocajavaj Ellena, koliko poena imas ukupno, otprilike?
Cini mi se da ce prag biti nizi nego prosle godine..ne znam...

Bla_bla_blaaaa

Evo sad gledam koliko bodova su imali poslednji primljeni proslih godina....i granica je svake godine sve niza i niza...Koliko je prag po tebi,elena? I ja sam tu negde oko 80...