Prijemni ispit iz MATEMATIKE 07/08,resenja,utisci

Started by Cecilly, 27-06-2007, 17:25:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

elllena2005

ni hemija nije bila bas laka..ali ni teska..ja se nadam da se ostali slazu da smo mi ove godine dobili tezak prijemni,,,znatno tezi nego prosle godine...znatno...a i prethodnih ,moglo bi se reci

jeca87

Da, da, mata je bas lose uradjena, ali lagano, sad sve zavisi od hemije. Vrlo moguce da ce vam granica i za 5 poena biti niza nego kod nas. Ali opet ponavljam sve zavisi od hemije.

Bla_bla_blaaaa

Pa neorganaska je bila bas laka...A organska, mislim stvarno....sve nesto bezveze i tesko....

josefina87

ne znam ¹ta da ka¾em,ali sada nema ni¹ta od oèajavanja..
nama je mata bila stvarno te¹ka pro¹le godine,hemija isto nije bila laka(org naroèito),ali u principu su je ljudi bolje znali i znaju je,kako ka¾e bojana!
saèekajte rezultate..nadamo se da æe biti sve ok!
i vrlo je verovatno da æe vam spustiti granicu-gleda se generalni uspeh,pa...
a i moguæe je da æe neki ljudi odustati,pa sve do konaène rang liste ni¹ta nije definitivno!

Bla_bla_blaaaa

Ljudi...ako imam iz mate 2 netacna od 1 poena i 1 od pola...znaci skidaju mi 0.25 poena,zar ne? Meni se cini da su mi skratili za 0.35....

Bojana 153

#35
1,1+1,1+0,55=2,75! Ako ja nisam kreten..

0,35 su mogli da ti skrate ako si pogresila jedan od 1, jedan od 2 i jedan od 0,5
ili ako si pogresila jedan od 3 i jedan od 0,5!

elllena2005

ja ne znam koliko imam....ali ja sam na mb-u..ne na mf...

Bojana 153

Ellena, onda ti je potrebno 51 poen i vise da bi upala na budzet, jer vidim da se prijavilo manje nego sto primaju..

Bla_bla_blaaaa

Ma nemoguce....onda bi to znacilo da sam ja uradila vise nego sto jesam...Pise Pogresan odgovor donosi -10% od broja poena za tacan odgovor... :roll:

Bojana 153

..ili u prevodu:
Ako pogresis zadatak od 0,5 poena-gubis 0,55 poena
Ako pogresis zadatak od 1 poena-gubis 1,1 poen
Ako pogresis zadatak od 2 poena-gubis 2,2 poena
Ako pogresis zadatak od 3 poena-gubis 3,3 poena

Jel sad jasno?  :)

elllena2005

ma bre od 1-je 0.1....kako bre 1.1....haha
pa ja cu imati oko 61....haha
katastrofa

pipi_duga_carapa

#41
joj ... ja sam se prosle godine nesto istripovala oko tih poena ... pa mi je drugarica rekla da skidaju te poene (sto ne osvojis) + % ... to se onda uklapalo u moj broj poena ;p
ali ovo tvoje nije bas tako ... tako da ja mislim da se ne zna kako se skidaju poeni (:
ali idi da proveris ako ti bude falilo (; ako ne - nema veze (:

@ elllena - pa sto se ti onda cimas (;

elllena2005


Bojana 153

#43
Zar nije logicno da ako pogresis zadatak gubis poene koje nosi taj zadatak i jos plus 10 posto od broja poena koje nosi taj zadatak? :hmm
jebe lud zbunjenog

Ili: na osnovu cega da ti daju 90% poena kad si pogresila zadatak?

josefina87

#44
elena u pravu si..
boka nam se zbunila..
nemojte nas sada,polo¾ili smo matu jo¹ novembra! :K

ne skidaju ti poene koje nisi dobio nego samo njihovih 10 posto! :cvet