Prijemni ispit iz MATEMATIKE 07/08,resenja,utisci

Started by Cecilly, 27-06-2007, 17:25:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

elllena2005

ma imam 61......ja se plasim da ne upadnem u samofinansiranje..jer ne kapiram sta ako sam ja 51.za budzet...a njih ima 50...ako razumete sta pitam...

pipi_duga_carapa

m i ja znam da je pisalo da se gubi 10% ... ali se kod mene ispostavilo da se gubi ovako kao sto Bojana kaze ... ali ovde ispade nesto trece (8

josefina87

#47
elena,zavisi kako su generalno svi odradili!
rekle smo ti okvirno,ali su biohemièari generalno slabije odradili,pa je moguæe da æe¹ upasti na bud¾et!


off:bojana,oni ti ne daju 90 procenta nego ti skidaju deset od onih taènih!tu gde si pogre¹io ti ne dobija¹ poene,ali ti za te gre¹ke skidaju od taènih

Bojana 153

Ma koje trece?
Tacno se zna kako se boduje i to bi bar trebalo da vam bude jasno kao dan?!
Jel vi mene za*ebavate?

elllena2005

#49
pa ako je prosle godine granica bila 59...sumnjam da ce biti visa ove godine....ma ,samo pitam...nemoj da se ljutis odmah:)

ja sam polagala na tehnologiji....tamo sam polozila...naravno:)ne znam sta da radim

pipi_duga_carapa

Quote from: elllena2005 on 28-06-2007, 18:35:56
ma imam 61......ja se plasim da ne upadnem u samofinansiranje..jer ne kapiram sta ako sam ja 51.za budzet...a njih ima 50...ako razumete sta pitam...
pa ako si 51. na listi i ako niko ne odustane, ti si na samofin ... ali s obzirom da ne znamo kako su drugi uradili hemiju, da ne nagadjamo ... ali ako bude slicna proporcija kao sa matom ... (;
p.s. sacekaj da izadju rezultati sutra (; pa onda vidi sta ti se vise dopada (;

@ Bojana - kako su onda devojci skinuli 0.35 ako se boduje kako ti kazes (; (i kako sam i ja mislila jedno vreme ;p)

elllena2005

hvala pipi..
mada,ja sam gledala ...i ovako skidaju....poene:()

Bojana 153

Aj samo malo razmislite, ocigledno je devojka pogresila. Objasnila sam kako su mogli da joj skinu toliko..
Neverovatno oko cega se raspravljamo... :wall:

Bla_bla_blaaaa

A nebitno....Videcu vec....Sigurno mi nisu oduzeli 2 poena... :nene:

Pa takoc.....oce li vise ta liiiiistaaaaaaaaaaaaaaaaa............ :batina

Bojana 153

#54
Quote from: josefina87 on 28-06-2007, 18:39:46
off:bojana,oni ti ne daju 90 procenta nego ti skidaju deset od onih taènih!tu gde si pogre¹io ti ne dobija¹ poene,ali ti za te gre¹ke skidaju od taènih
Ne skidaju ti deset posto vec 110 posto!!!
I ne skidaju od tacnih vec 110 posto od tog pogresno uradjenog zadatka!

Bla_bla_blaaaa

Mozda sam greskom zaokruzila jos neki od 1...pa mi nije tacan...U onoj brzini sve je bilo moguce....No dosta vise ogo negativnih....Ja odoh...a vi mi drzite palceve da upadnem...  :wink:

pipi_duga_carapa

@ elllena - (;

@ Bojana - ko se raspravlja? (:

@ bla_bla_blaaaa - naravno (;

poz

elllena2005

znate kako...da su skidali 110....ja bih imala onda nula:)poena

Bojana 153

pa ovo je neki vid virtuelne rasprave, zar ne?  :)
ocigledno se ne kapiramo, nema veze, vazno je da svi vi sto ste polagali upadnete na fax, i to na budzet!!! :wink:

pipi_duga_carapa

ne, mi diskutujemo (:

e bas to (: bitno da svi lepo prodju (: i onda ce i zaboraviti na poene i preraunavanja (do oktobra ;p)