Prijemni ispit iz HEMIJE 2007/08, utisci, resenja

Started by Sole, 28-06-2007, 15:16:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cecilly

E Vlado,sacekaj listu,mozda upadnes na budzet...vidis da su svi zakinuli matu!

vlada89

Molim te,ko je upao sa 75 poena? I sam sam kriv...

elllena2005

au vlado....pa ste je tebi....ajde strpi se malo...svii smo na iglama....ja idem na tehnologiju..u svakom slucaju...boli me pedu:)
aj odox u solarijum

marijabgd88

vlado ima da te ubijem zbog ovakvog ponasanja... SACEKAJ!!! videcemo kako su ljudi uradili... uostalom jel si ti video onu matematiku... ejjj... sta ima bre ljudi sa 10 poena iz mate... neko ima 40 poena iz skole i 4 poena iz mate...

sto se tice mene, 20,4 iw mate i 25 iz hemije... ukupno 78,78...

I NE GRICKAJTE NOKTE!!! NIKAAAAD!!! :)

_sanja_

ja imam 23 iz mate, 25 iz hemije, i 40 iz skole ,znaci ukupno 88 , tako da mislim da ne treba da brinem...  :~  :~  :~  :~
A ti Vlado stvarno ,ne lupaj ,nego sacekaj sutra da izadje lista... ogroman broj iz mate nema ni 10 poena!!!!!!!! 

elllena2005

Marija...videh te danas...bila si nesto pogubljena....ma ljudi...nas su zeznuli ove godine samo tako...vlado..ja mozda necu upasti..pa visim ovde...kakve veze ima:)najgore je proslo..

Cecilly

Quote from: elllena2005 on 28-06-2007, 21:17:26
.ja mozda necu upasti..pa visim ovde...kakve veze ima:)najgore je proslo..

That's the spirit!  :cvet

Quote from: marijabgd88 on 28-06-2007, 20:59:58
I NE GRICKAJTE NOKTE!!! NIKAAAAD!!! :)

:42: :42: :42: :>

vlada89

Blago vama,i sa 75 ne mogu nista,196 njih je ispred mene po mati a iz hemije sam uzeo 21 poen :(

jeca87

Samo hrabro, bice sve ok. I ja sam prosle god mislila da necu upasti, pa upadoh na budzet!

vlada89

Da ali ja imam SAMO 75 poena...gledajmo realno stvarno..

shiky

Slusaj me,prosle godine ljudi su sa 75 poena bili na listi cekanja,ali ih je dosta ispred odustalo,tako da su upali.Cak i kad izadju konacne rang liste,ne znaci da neces upasti.I ako budes na listi cekanja obavezno idi na ono prozivanje,kada studenti daju saglasnost da li ce studirati kao samofinansirajuci,jer ako ljudi ispred tebe odustanu,ti upadas!.Nemoj unapred da panicis!Samo polako!

Bla_bla_blaaaa

#26
Vlado,znas li ti koliko ima ljudi koji imaju manje od 10 poena iz mate....Nemoj sad da se obeshrabrujes...sacekaj listu....


vlada89


elllena2005

i ja sumnjam da cu upasti..pa sta sad....necu da umrem,,,,

Bla_bla_blaaaa

Ajde da mi lepo sacekamo tu listu...Nemojte sad i mene da ubedacite... :box