Prijemni ispit iz HEMIJE 2007/08, utisci, resenja

Started by Sole, 28-06-2007, 15:16:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sole

ajmo, sad da vas cujemo, kako je bilo?
pretpostavljam, lakse nego matematika, s obzirom da ste juce otrpilike videli kako izgleda...
tesko, lako, sta mislite kako cete proci?  :)

Cecilly

Uh...
Pa,neorgansku sam super uradila,kao sto sam i ocekivala.
Sto se tice organske,nisam jos uvek sigurna za neka pitanja,tako da moram da cekam rezultate.  :42:
Ali,sve u svemu,mislim da sam ok uradila. Racunam preko 20 bodova.
A sa time sigurno prolazim.
Sad sam bas brojala koliko ljudi trenutno (samo mata i bodovi iz skole) ima vise poena od mene i ima ih 60.

Sole

pa to je super!
ja sam se prosle godine cimala kako su ljudi uradili jedno, pa drugo, ali nikad ne znas dok se sve ne zavrsi. tako da, sacekajte konacne rezultate i sad se malo opustite! ;-)
kad izlazi preliminarna lista? ;-)

Cecilly

U subotu u 11h.

Mada mislim da ce na netu biti vec sutra uvece.
Kako su brzi sa ovim stvarima...:)

Sole

pa, to je super!
ne secam se da su tako bili brzi sa nama prosle godine...
ali, nema veze, bar je svake godine sve bolje i brze!;-)

Bred


maya


Bred


Bla_bla_blaaaa

E sad ostaje saaaaamo da ceekamo, i grickamo nokte!

I kao sto neko rece da cemo da imamo super liniju za leto, zbog nerviranja...ja sam provalila da si mi farmarke velike! to je straasno....ocu da se uuuugojim a ne da smrsam.... :box

Bla_bla_blaaaa

Evo resenja i iz hemije....najbolja fora da za neke eci peci pec zadatke ne znam ni sta sam na kraju zaokruzila.... :run

Cecilly

Imam 23,5 poena.

Ono sto sam mislila da mi je tacno,ispalo da nije,a ono sto sam lupila ispade dobro! :)
Al dobro...

nasty girl

resnja su na

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/upis_na_osnovne_studije.html

Sole

ma ljudi, opusteno!
cecilly, faktor srece je mnogo bitan u svemu, pa i na prijemnom!;-)
hemija vam je sigurno bolje legla nego matematika, em je drugi dan prijemnog, em nema negativnih poena...

Cecilly

Quote from: Sole on 28-06-2007, 18:55:32
hemija vam je sigurno bolje legla nego matematika, em je drugi dan prijemnog, em nema negativnih poena...

Meni nije :>
Znala sam da ce me mata izvuci!
Ja sam zadovoljna,racunala sam da na prijemnom imam oko 50 bodova,i imam 51,5.
Ja sam svoju kvotu ispunila!  :~

vlada89

Drage moje (nesudjene) kolege,
Ja sam kao po obicaju kad je bilo najpotrebnije uprskao stvari i osvojio banalnih 75 poena ukupno. Ma koliko volim farmaciju,zelje su jedno a mogucnosti drugo. Na ovom forumu me iz tog razloga vise nece ni biti a svima zelim uspeh u daljem zivotu i radu! Veliko zbogom od vlade89