Pla¾a samo za ¾ene

Started by Roben, 28-06-2007, 21:49:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Roben

Pla¾a samo za ¾ene

U Italiji je otvorena pla¾a na koju je mu¹karcima strogo zabranjen ulaz! To je prva pla¾a takve vrste u svetu, a osmi¹ljena je sa ciljem da bi se razgoliæene ¾ene oseæale opu¹teno i da bi bile za¹tiæene od radoznalih mu¹kih pogleda.

Veæini ¾ena neprijatno kada treba da se skinu u kupaæi kostim jer znaju da æe biti izlo¾ene pogledama i kritikama mu¹karaca pa im se le¹karenje na suncu pretvara u noænu moru.

Vlasnici pla¾e u Rikoniju na italijanskoj obali Jadranskog mora osmislili su odliènu opciju za ¾ene koje su veæ umorne od takvih maltretiranja - zabranili su mu¹karcima ulaz na pla¾u.

Ulaz je zabranjen i majkama sa decom koje su nepo¾eljene zbog kolièine buke koju prave. Pla¾a je osmi¹ljena da ¾enama pru¾i potpunu relaksaciju i odmor, a dame sa sobom smeju da povedu samo pse.

"Mu¹karci nisu dobrodo¹li. Njima ulaz zapravo nije zabranjen, oni jednostavno nisu po¾eljni jer na¹e go¹æe u¾ivaju u malim ¾enskim razgovornima o na primer kozmetici. Neka tih dana mu¹karci ostanu u svom svetu", obja¹njava vlasnik pla¾e Fausto Rava.

(MONDO)

Cecilly

Quote from: Roben on 28-06-2007, 21:49:52

Ulaz je zabranjen i majkama sa decom koje su nepo¾eljene zbog kolièine buke koju prave. Pla¾a je osmi¹ljena da ¾enama pru¾i potpunu relaksaciju i odmor, a dame sa sobom smeju da povedu samo pse.


A pas kao nece da pravi buku i nered??!

Sta sve ljudi nece izmisliti... :roll:

Sole

ovo je malo glupo... :shock
ustvari, isuvise glupo... :wall:
pa, necu valjda da zdrakam zene na plazi... :nene:
o Boze!
ne, imacu psa, pa cu sa njim da se igram... :ball2:

josefina87

ove knjige i hrana nas sredjuju iz godine u godinu,da æemo uskoro verovatno po¾eleti takvu pla¾u :roll:
:lol: :lol:

tarantulica


Darker

Extra, ja tamo idem!!!! :K :K

Wolf

Quote from: Darker on 01-07-2007, 08:20:37
Extra, ja tamo idem!!!! :K :K
Jedino ako se prerusis u zenu :>

Darker

Pa pustio sam stomak, obrijao sam se, loèem piva da mi poraste estrogen, prava sam farmaceutkinja (uuuuuuuuuuuuuuuuu) :K :K

shiky

Ovo je Dare posle kupanja u bazenu napunjenog pivom,obucen u omiljenu crvenu haljinicu  :K :K :K

<a href="http://plugin.smileycentral.com/http%253A%252F%252Fwww.smileycentral.com%252F%253Fpartner%253DZSzeb008%255FZNfox000%2526i%253D10%252F10%255F8%255F11%2526feat%253Dprof/page.html" target="_blank">SmileyCentral.com" border="0