Objavljene preliminarne rang liste!

Started by Girl, 29-06-2007, 13:07:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vlada89

Nisam osvetoljubiv,samo pamtim,a ko nece ne mora cita moje postove..

_sanja_

ja sam 96. i presrecna sam!!!!!!! :) a za ovo prozivanje, u pravu ste...vi koji niste upali obavezno dodjite ,nikad se ne zna....

marer_86

...ovo nije konacna rang lista vec jedinstvena ... konacna izlazi za 7 dana koliok ja znam ... ali se na njima maltene nista en menja .... cestitamo buducim kolegama brucosima

elllena2005

nije to prijemni za osnovnu skolu...pa da se menja,,,na ovakvim pregledanjima nema gresaka....i ne moze ni da ih bude...mada ,u osnovnoj je bilo pomeranja..ja sam bila prvi put osma..a posle 38...pa vi vidite..sanja...cestitam

Cecilly

Ja sam 84.  :~ :V :~ :V

Zao mi je sto nisu svi sa foruma uspeli da udju odmah,ali kao sto su rekli ostali,dodjite na prozivku,nikad se ne zna.  :wink:
Ja vam drzim palceve!  :)

Bojana 153

Cestitam svima koji su uspeli, i drzim fige onima koji ce tek uspeti! :)

vlada89

Sinoc sam otpisao bg,danas mi se vratila nada,izgubicu 50% nervnih celija sigurno (a one se ne regenirisu) i za ovo bi trebalo da dobijem jos 1 poen i da upadnem na budzet :)

elllena2005


Sole

znam da cu da ponovim sto i mnogi pre mene, ali da dam svoj doprinos!
da cestitam svim ljudima koji su upisali, bio to budzet ili ne, znam ja da cete vi preci na budzet sledece godine ako sada niste uspeli! :wave:
onima koji jos sede na iglama, jos malo ce to trajati, sada neka se malo opuste, sacekaju prozivku tj. obavezno se tada pojave na faxu!
nista onda, uzivajte u letu i knjige u sake od oktobra!  :loptica.blah.
poz za sve :wave:

vlado, cuvaj nervne celije, trebace ti, veruj mi i to mnogo!

vlada89

Hvala svima na podrsci,sad je sve faktor sreca + Bog.. :Bog

whatever

Ух, жао ми је што сте нађосте у оваквим проблемима (немам ја за џабе трауме на Станин предмет  :>), могу да замислим да није никако пријатна ситуација. Али немојте још да одустајете ни од доласка на прозивку ни од уписа генерално (ово је 10 пута до сада написано, али сте много убедачени, па не шкоди још једном). Очекујте да ће известан број њих, што са буџета а много више оних који су упали на самофинансирање да одустану од уписа, па увек постоји шанса, нарочито за оне који су до 20 испод жељене црте.

За остале, који су мало даље испод те неумољиве црте, ако размишљате о плану Б, можда би било добро да се сада договорите сами са собом да ли желите да студирате фармацију или дижете руке од тога и идете на нешто друго. Ако је ово прво, видите да се распитате који факултет је најздодније да упишете у смислу евентуалног преношења испита (овде је већ нешто писано о томе). На Хемији никада не могу да попуне буџет, тако да вам она увек остаје као опција. Немојте само сада да се предате дефетизму али ни да чекате да се ствари реше саме од себе, срећа је једно, али док чекате ту прозивку размишљајте и шта ако...  :1

И издржите још мало, ускоро ћете моћи да пустите мозак на пашу. Свима који су изнад црте честитам, осталима желим пуно среће и немојте превише да се секирате!  :cvet

Girl

Kakve su sanse da onaj ko se upise na samofinans. predje posle prve godine na budzet i koji su uslovi? Oni posle nemaju prava da padnu jednu godinu, za razliku od onih koji su se odmah upisali na budzet? I da li je moguce ne pasti ni jednu godinu? Znam da to zavisi od nas, ali, objektivno, koliko je tesko?

shiky

Mislim da na to pitanje trenutno ne moze da se da tacan odgovor,jer je sve neizvesno zbog bolonje...verovatno ce pratiti uspeh cele generacije,kao sto su sa nama radili...

pipi_duga_carapa

#43
Quote from: maya on 29-06-2007, 15:02:13
pa iskreno ne znam sta da radim...ja sam 50 i nesto mesta posle poslednjeg na samof. pa sad vidi da li da se nadam icemu... :roll:
bas sam sada gledala listu od prosle godine, da vidim gde su bili ljudi koje znam da su upali, a bili su na listi cekanja ... i nasla sam ljude i oko 300tog mesta, a znam da su i neki ljudi iza upadali (; tako da ... (;

sve je vec receno (:
dodjite - vidite (:

i ja cestitam svima koji su zadovoljni kako su prosli i drzim palceve onima koji jos uveki iscekuju (;


Quote from: Girl on 29-06-2007, 17:19:53
Kakve su sanse da onaj ko se upise na samofinans. predje posle prve godine na budzet i koji su uslovi?
Oni posle nemaju prava da padnu jednu godinu, za razliku od onih koji su se odmah upisali na budzet?
uslovi za ranije generacije za prelazak na budzet su bile samo da se upise sledeca godina, tj stekne pravo za upis u sledecu godinu iliti da se da uslov (8
bilo je price da mi, sto smo prosle godine upisali, necemo imati na to pravo, tj da se valjda ako se upises na samofin i ostaje na samofin, a ako se sa budzeta padne na samofin, da se ostaje do kraja. Medjutim posto su nam dali uslov, mislim da ni ovo ne vazi (a mozda je prestalo da vazi i nevezano za uslov) ... u svakom slucaju za vas ce se mozda tek videti ... sto kaze Shiki s obzirom da je sada po bolonji, nista se ne zna tacno (ne samo kod nas) ...

Quote from: Girl on 29-06-2007, 17:19:53
I da li je moguce ne pasti ni jednu godinu? Znam da to zavisi od nas, ali, objektivno, koliko je tesko?
to je cilj bolonje (:

poz

vlada89

pipi,hoces da kazes i da su sa budzeta odustajali neki? Kamo srece njih 13 ispred mene da se ne pojave na prozivci,nemojte da sirite da ima prozivke :)