Objavljene preliminarne rang liste!

Started by Girl, 29-06-2007, 13:07:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

shiky

#60
Quote from: Bla_bla_blaaaa on 29-06-2007, 23:20:11
Evo i ja da se javim....I ja upadoh na budzet....doduse jedva, al koliko sam shvatila male su sanse da se menja ta konacna lista....Pa onda  :ziveli   Cestitam i ostalima....I SVI DA DODJETE NA PROZIVKU (Vlado ti prvi da se nacrtas tamo) :wink:

Bla_bla_blaaaa čestitam!!!!Ma nema,mi iz Medicinske zarimo i palimo :K :K :K
Farmaceutičići!Još ako si iz trojke! :>
Čestitke i drugim,sad već kolegama!
A što se tice tog uslova,stvarno mislim da je glupo da vam dajemo bilo kakve informacije,kad su sve to samo naše pretpostavke...
To da li će vama dati uslov ili ne,zavisi od uspeha studenata na nivou univerziteta...I mi prvo nismo imali uslov,a sada postoji ta nezvanična informacija za 40 bodova...to jeste kao izuzetak za našu generaciju,ali ne verujem da neće omogućiti i vama ako bude loša prolaznost.Opet kazem,naše pretpostavke...

Bla_bla_blaaaa

Trojka! :~ :~ :~ :loptica

Nego...to za upis na budzet...oce to ici po ovom spisku, ili kako ko dodje?

nasty girl


shiky

Da,kako ko dodje,ali te pitaju koji si broj na listi..


vlada89

Sad sam jos vise zbunjen..kad treba da se pojavim? :hmm

shiky

Onog dana koji je predvidjen za upis samofinansirajucih studenata..

nasty girl

@ Vlado

Ponedeljak, 09.07.2007.  Nakon upisa kandidata sa liste za bud¾etsko finansiranje pristupa se prozivci i davanju saglasnosti kandidata za upis na samofinansirajuæi naèin studiranja. Kandidat koji ne prisustvuje prozivci i izja¹njavanju gubi pravo na upis.

Prozivka æe se obaviti 09.07.2007. godine u 9 h u amfiteatru broj 1 na farmaceutskom fakultetu.

jeca87


vlada89

Pa da se ja ne pojavim,ne bi se ni odrzalo  puc

Sole

vala, koliko si se izreklamirao nije ni cudo! ;-) :cvet

ArUeNaWiThRa

e da vas pitam, posto upadoh na budzet (jeeii :) ) i sad upis na budzet je 6. i 7., a jel treba da se pojavljujem ja na toj nekoj prozivci i 9og?

whatever

То питање је већ било, али `ајде, значи сви они који су на буџету и уписују се 6. или 7. не долазе на прозивку у понедељак. Прозивка 9. је само за самофинансирајуће студенте и оне који су на листи чекања. Ви што се упишете сад у петак или у суботу, индекс у руке и на раааааспуст :) :cvet

Girl

Objavljena je konacna rang lista!!! p.s. nisam sigurna koliko se razlikuje od 'jedinstvene' rang liste  :hmm

vlada89

Ja sam gledao i koliko sam video ni malo se ne razlikuje od prethodne. Cura koja je zadnja na budzetu je i tu ostala,tako da nije bilo pomeranja!

lycos

koliko ja znam konacna lista se odnosi na eventualne zalbe-da li su usvojene ili ne...
bitno je koliko ce se ljudi pojaviti na upisu za studente koji su na budzetu...