Objavljene preliminarne rang liste!

Started by Girl, 29-06-2007, 13:07:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maya

Quote from: lycos on 29-06-2007, 14:43:09
girl,upravo tako..dodji na upis, imas sanse!

-a crta je bas niska, svake godine pada..prosle godine je za budzet-MF trebalo oko 79..

mayo-da tek 9.7


a sta da radim ako ni tad ne uspem da se upisem?
da li da vec sad pokusam da prenesem bodove na neki drugi fax?

jeca87

Raspitaj se na tehnologiji ili gde si vec htela lad je poslednji termin za predavanje dokumenata i prenosenje bodova, ali nemoj nista da radis dok ne bude prozivka. Prosle godine je prvih 10 ispod crte upalo na budzet (ja sam medju njima :) , bila sam treca).

Nikako ne gubi nadu. Cimaces se do tog dana, ali bice sve ok.

maya

pa iskreno ne znam sta da radim...ja sam 50 i nesto mesta posle poslednjeg na samof. pa sad vidi da li da se nadam icemu... :roll:

jeca87

Ne znam... nista te ne kosta da dodjes.

vlada89

213 sam...ima li sanse da upadnem na budzet? znam da ce 1 da sa budzeta da ode sigurno :)

maya

Quote from: vlada89 on 29-06-2007, 15:12:43
213 sam...ima li sanse da upadnem na budzet? znam da ce 1 da sa budzeta da ode sigurno :)

svaka cast Vlado !!!
a koliko si samo kukao...c,c,c...ma imas sanse da upadnes...

shiky

#21
Pa ti si uspeo da upises,nego si na samofinansiranju!E ima sanse da upises na budzet,obavezno dodji na tu prozivku!!!Drug je prosle godine bio deseti posle zadnjeg na budzetu,i upao je na budzet!

vlada89

Da ali ja sam 13-i...jao daj Boze da upisem na budzet,iskreno sam ocekivao mnogoooooooooo slabiji plasman,nisam kukao za dzabe,a ovima sto su me prozivali..videcemo...

maya

Quote from: vlada89 on 29-06-2007, 15:21:34
Da ali ja sam 13-i...jao daj Boze da upisem na budzet,iskreno sam ocekivao mnogoooooooooo slabiji plasman,nisam kukao za dzabe,a ovima sto su me prozivali..videcemo...

Vlado nemoj da si osvetoljubiv..a i prestani da se zalis inace... :F

anaj

vlado i majo , ko se bije taj se voli :)
ne gubite nadu

nikad se ne zna sta se mo¾e desiti
¾ivot je tako nepredvidiv
think positive


elllena2005

ja sam upala....31.na mb-u......u globalu lose...ali bas me briga..ja sam presrecna....poz svima:)i da nije bilo ovog foruma..stvarno ne znam sta bih radila....veliki kiss

elllena2005

ana...koleginice...svaka cast...jos jednom....cestitam svima koji su upali

maya

Quote from: anaj on 29-06-2007, 15:44:51
vlado i majo , ko se bije taj se voli :)
ne gubite nadu

nikad se ne zna sta se mo¾e desiti
¾ivot je tako nepredvidiv
think positive



hvala anchy...trudicu se da ostanem pozitivna...

Bred

cestitam svima koji su polozili!!! elem, ne povlacite dokumenta i OBAVEZNO dodjite na prozivku!!!!!!!!!!

maya

Quote from: Bred on 29-06-2007, 15:54:49
cestitam svima koji su polozili!!! elem, ne povlacite dokumenta i OBAVEZNO dodjite na prozivku!!!!!!!!!!

ja sam 300 i neka...ne znam da li to vazi i za mene...