Objavljene preliminarne rang liste!

Started by Girl, 29-06-2007, 13:07:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Sole

sasvim je nemoguce tvrditi sada koliko je ta lista konacna...
sto kaze lycos, zavisi koliko ce se ljudi upisati, pojaviti na prozivci za samofinansiranje...
moguce je da ce neki odustati od budzeta i povuci dokumenta pa preci na drugi fax, a opet ovi sa samofinansiranja mozda nisu svi u mogucnosti da plate, tako da ce ljudi sa liste cekanja upasti na njihova mesta.
dakle, idite na tu prozivku vi koji niste na budzetu, pa vidite sta ce da bude!
;-)
srecno!

lycos

e toliko reci je bilo o toj prozivci...u nekoliko tema..
mislim da su svi 'ispod crte' sxvatili da treba da se pojave 9.7.

Bla_bla_blaaaa

Da...a i ako neko sa foruma bude isao na upis u subotu...moze da vam kaze koliko je otprilike odustalo do budzeta.....Na kraju krajeva, mogu i ja da prosetam do tamo....

Miljana

#78
Quote from: Bla_bla_blaaaa on 05-07-2007, 18:02:41
Da...a i ako neko sa foruma bude isao na upis u subotu...moze da vam kaze koliko je otprilike odustalo do budzeta.....Na kraju krajeva, mogu i ja da prosetam do tamo....

Prosetaj,PLEASEEE!!!Pa javi.Jeste da sam na listi cekanja ali znacice mi(kao i svima ostalima koji su 'ispod crte').  :loptica

anaj

neko je postavio program za sve godine studiranja za smer MF
zanima me sta znaci na onoj tabeli ESPB
i otprilike koliko ima casova,predavanja ili kako vec da nazovem dnevno na smeru mf

shiky

ESPB su ti poeni koje sakupljas kada polazes ispite.
Mislim da je to skracenica od Evropski Sistem Prenosivih Bodova.
Dnevno na faxu mozes da imas 2,3,4 predavanja,zavisi..uglavnom traju po sat i po,mada neki put i 45min.ali zato su tu veeezbe..fax ti dodje kao druga kuca,nista ti ne brini  :K :K

hulio_salinas

Anaj, i svi ostali, imate u ostalim delovima foruma sve o tome. Koristite pretragu i lako cete naci sta vas zanima. Najvise stvari imate u forumu "Prva godina - bolonjski program".