Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Girl

Kolike su sanse da se pomeri granica tj. da neki broj ljudi odustane od upisa ovog fakulteta ( ove godine )? I kako se raspodeljuje 130 000 ( u koliko rata i kada se one placaju) ?

_sanja_

da li mi sa budzeta  dolazimo 6.ili 7. na upis  i 9.  na tu prozivku opet moramo da dodjemo ili kako?

pipi_duga_carapa

placa se u 2 rate, tj prvu ratu uplacujes na dan prozivke, a drugu u drugom semestru, s tim sto druga rata moze da se podeli u 2 (;

ne, ko je odmah upao na budzet, dolazi samo tada kada pise da je upis, nema potrebe da se dolazi i na prozivku (; na prozivku dolaze samo ljudi koji su na samofinansiranju i na listi cekanja ...

marijabgd88

A ¹ta je onaj obrazac ©V-20? I gde to ima da se kupi...? I je l' treba da donosimo one papiriæe ¹to smo dobili kad smo se prijavljivali, mislim na broj prijave sa potpisima de¾urnih?

Cecilly

Quote from: marijabgd88 on 30-06-2007, 14:41:18
A ¹ta je onaj obrazac ©V-20? I gde to ima da se kupi...? I je l' treba da donosimo one papiriæe ¹to smo dobili kad smo se prijavljivali, mislim na broj prijave sa potpisima de¾urnih?

Papiric OBAVEZNO doneti,jer je to DOKAZ da smo polagali prijemni i predali OZO.

Sv-20 i mene zanima...jel se kupuje u knjizari ili na faksu?

I koje velicine treba da bude fotografija za ID karticu?

josefina87

velièina slike vam i nije ne¹to bitna-kolika ¾elite da bude,po¹to se stavlja u index(lep¹e su veæe :> )
¹v obrazac se kupuje u skriptarnici na faxu!
a za id karticu ¹to manja slika-ja sam je sekla,jer nisam znala,pa je ba¹ sme¹no :lol:

marijabgd88

a ©V ima samo na faxu...? Znaci, to kupimo tamo zajedno sa indeksom, isti dan kad je i upis... A mnogo mi se svidja to sto cemo imati ID karticu... meni je sve ovo totalno... wauuuu...
:)

I hvala starijim KOLEGAMA (sto to lepo zvuci) sto nam pomazete... sta bismo mi bez vas...

Miljana

Joj evo i mene.Tek sada sam stigla kuci(nakon prijemnog ostala sam nekoliko dana u Bg-u)i odmah na forum  :wave: E sad,ja sam 38. ispod crte(na listu cekanja),koliko realno ima sanse da se BAS TOLIKO pomeri granica(ja mislim da su maksimalno minimalne  :().Ako bi se kojim slucajem toliko pomerila(kamo srece,ali mogu samo da sanjam)tog dana na prozivci za samof.,da kazem,brucose da li bih prvo trebala da sacekam prozivku pa ako me prozovu(znaci kad vidim da sam upala)da odem da uplatim prvu ratu,posto u blizini faxa ima posta,ili da uplatim,pa da vidim da li ce da me prozovu?Izvinite sto vas smaram,ali nemam koga drugog da pitam.PozZ

tarantulica

Marija, SV-20 mozesh da kupish u svakoj knjizari (Savremena administracija i slichno), kad sam se ja upisivala, u skriptarnici je nestalo obrazaca, pa smo morali  da dolazimo ponovo sledeceg dana  :wall:

Moj savet: kupi sv pre nego shto dodjesh na upis  :cvet

elllena2005

ja sam upala i na tehnologiju...ali necu to........ sta nama sve treba za upis?sori sto smaram....:)

Girl

Ima na sajtu fakulteta sta sve treba za upis.
Miljana, prvo treba da vidis da li ces biti prozvana za mogucnost upisa na samofinansiranje, izjasnis se, a onda uplacujes, ako hoces.

AquArius

Evo linka za vise informacija - Upis na osnovne studije (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/upis_na_osnovne_studije.html) -

a evo i copy/paste-a

Dokumenati za upis

Objavljeno 5. juna 2007. godine u 13:35

Kandidati koji steknu pravo na upis podnose:

    * Originalna dokumenta
    * Izvod iz matiène knjige roðenih
    * Dva obrasca ©V-20
    * Indeks (kupuje se na fakultetu)
    * Dve fotografije formata 4x6 cm i jednu manju za identifikacionu karticu
    * Dokaz o uplati naknade za studente koji se sami finansiraju



 

elllena2005


Miljana


Girl

Nema na cemu! :) Ti ponesi pare, za svaki slucaj, koliko sam shvatila, treba polovina odmah da se plati, a to je 65 000. E, sad, da pitam starije kolege ( mada ja jos nisam upisana ), koliko se placa polaganje svakog ispita kad si na samofinans?