Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Sole

u pravu je Shiky!
to sto smo se mi izjasnjavali na pocetku nema nikakve veze jer kad je dosao red da slusamo ispit iz stranog jezika mnogo se ljudi bunilo i trazilo profesore ruskog i nemackog, tako da je na kraju svako dobio ono sto je hteo bez obzira kakav je bio njegov izbor pri prvobitnom izjasnjavanju.
ja sam npr. izabrala nemacki i nisam se pokajala jer volim taj jezik, dobro mi je isao i dobro se sve zavrsilo!
ispit sam polozila pre nego sto su ovi sa engleskog uopste i znali raspored svog polaganja, to ti je jedna od prednosti.
naravno, ako ostane ista profesorka.
tako da, izbor je na tebi, ipak se nekako bira da ti ispit lakse padne...
lepo je i da znas sto vise, ali ipak, sto vise ispita das to bolje, tako da ti vidi kako ti odgovara, pa tako i odluci!
;-)

_sanja_

Sole , i ja hocu nemacki. koliko mora da se prijave za odredjeni jezik da bi uopste mogla da se odrzavaju predavanja?

Sole

ne znam stvarno, nama to ni na pamet nije padalo, jer smo se nekako lepo podelili.
ali, najvise je ljudi ipak bilo na engleskom...
zavisi od ljudi, ko sta zeli da slusa, videcete to kad krenete.
aman za aman ljudi, opustencija!
izadjite i provodite se!
;-)

Cecilly


Girl

Ne zaboravi da glecnes okolo, da vidis koliko ljudi je doslo! :)

vlada89

Stvarno mogli bi da nam kazete koliko se njih upisalo!

Cecilly

Evo,evo....sad sam usla u kucu.

Dosla sam tamo u 11:30,dobila sam broj 184!
A indeks sam dobila medju poslednjima,u 14:45.

Mislim da je podeljeno oko 220 indeksa (od 260 koji su na budzetu). Neke devojke koje sam upoznala (koleginice-kako to lepo zvuci :happy:) su dobile brojeve preko 200 a bilo je jos 2 ture deljenja. Tako da je otprilike danas upisano 220 studenata.

Uglavnom su svi dosli danas.

vlada89

Neka odustanu neki vise aman,nije farmacija za njih :)

Bla_bla_blaaaa

Ima ljudi koji su uzimali brojeve....a ulazili su bezveze....

Cecilly

Stvarno?

Cudi me...

Jer videla sam decka sa brojem 213...a vec sam rekla da mi se cini da je dato oko 220 indeksa.

Zasto bi neko uzimao broj,i cekao po dva sata da bi usao bzvz? :hm

Bla_bla_blaaaa

Pa moja drugarica koja je na samofinansiranju...dosla tako da se raspita...i da bi mogla da udje i bleji unutra uzela je broj i usla sa prvih 20....Sigurno je bilo jos takvih.....

Cecilly

I sta drugarica kaze? Koliko je bilo ljudi?
Ako je uopste blejala do 3...

marijabgd88

#117
e ja sam isla danas da se upisem, a broj sam 67.... bilo je dosta ljudi ali ja sam otisla do 12h...

i da... ja cu 100 posto uciti engleski... em mi najbolje ide em ga stvarno volim... ali cu sigurno vremenom krenuti i na neki drugi jezik sa strane... na neki kurs... I sto sta ce vam nemacki, pa to je jedan od najrasprostranjenijih jezika... pola evrope ga prica... treba... :)

Cecilly

Mi se nismo danas odlucivali za jezik. Hoce li to biti u oktobru?
Ja cu isto engleski...mada sam se razmisljala da uzmem francuski. A onda sam videla test za prvu godinu :shock :run :luda
I pomislila "Kako li cu tek usmeni?"  :happy:

_sanja_

evo i mene..konacno sam stigla kuci :) na upisu je bila nenormalna guzva, otisla sam u 11 a zavrsila u 3! skoro svi su danas dosli da se upisu...i kao sto neko rece oko 220 indexa je podeljeno!