Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mariii

nece valjda praviti problem ako ta kartica ne sluzi svrsi,nadam se... imam neku drugaciju manju sliku, pa me mrzelo da uzimam i manje..sad, ako se ispostavi da ipak treba ista, otici cu opet da se slikam..

josefina87

ma daj nije bitno!optereæujete se glupostima!
ba¹ sam rekla pre nekoliko dana-to su va¹e kartice ako hoæete da vam budu lep¹e uzmite manje slièice-ja sam moju sekla i jako je sme¹na,ali me niko nije vratio! :cvet

mariii


Bla_bla_blaaaa

Znaci mogli su lepo da napisu da nam treba slika 2x2.5....ja sam uradila malo vece...i sad cu opet da se slikam...

Girl

Kolicne su to slièice....

mariii

ma za tu karticu moze da se izreze slika ako je malo veca,ne moras se ponovo slikati,nece valjda zbog slicice da nas vrate cak sa Kumodraza..ja se bar necu 2. put slikati... ja imam sliku odgovarajuce velichine,al' mi nije ista kao ova za index....

jeca87

Ljudi, nebitna vam je potpuno slika za tu karticu, i velicina i razlika u odnosu na onu sa indexa! Ako je prevelika, oni je sami malo skrate. Nemojte uopste da se brinete! :)

Loptica

Za tu karticu vam treba slika velicine za licnu kartu,ali da vam na njoj "umanje" glavu,mada malo smesno zvuci posto ne znam kako drugacije da se izrazim.Ja sam donela onu klasicnu za licnu kartu,pa kad su je malo isekli ispalo je da mi je glava jedva stala na sliku!A posle sam kod drugarice videla sliku,tako umanjenu,na kojoj se lepo vidi sve i izgleda normalno. Ne znam da li me neko razume sta hocu da kazem,posto ne mogu bas lepo da objasnim. Mada,u sustini nije ni bitno kakva je slika,posto vam ta kartica nece ni trebati.

Bla_bla_blaaaa

Ta slika treba da bude 2.5x2...

Nego ljudi, htedoh da vas pitam nesto....Ovako, ja sam od 5 osnovne ucila nemacki, engleski nisam uopste ucila....I sutra se valjda izjasnjavam za neki od tih jezika....E sad....ja nem pojma sta ce meni nemacki u zivotu, a i ne znam ga uopste(nema to veze sto ja to ~ucim~), a ne znam ni engleski...Mislila sam da uzmem engleski, pa da upisem lepo neki kurs i sve lepo polako....

I da...jos jedno pitanje...onaj SV 20 obrazac je isti za svaki fax,zar ne?....neko mi rece da skriptarnica na nasem faxu radi od 11...tako da sam ja kupila na pravnom...a ona zena mi je rekla da ne zna da li je to isto svuda....


tarantulica


pipi_duga_carapa

... osim ako nema pecat fakulteta ;p
mislim taj sa pravnog ;p

tarantulica

Uh, da  :stid:
Ja sam mislila na SV kupljene u knjizari...

Bla_bla_blaaaa


tarantulica


shiky

Blabla,sto se tice jezika,nema veze i za koji se sad odlucis,jer i mi smo se izjasnjavali,pa je opet bila trka i frka u drugom semestru ko ce koji jezik da uci...a ja bih ti predlozila da uzmes nemacki,jer svi ljudi koji su uzeli taj jezik su prosli bez ikakve muke,i kazu da je profesorka stvarno super...a engleski,ako bi vec isla na neki kurs,ne vidim potrebe da se s njim mucis na faxu,jer jedino sto bi eventualno naucila su ti strucni termini...ma nije ni on problem,ali ako ga vec nisi ucila...znam da se pitas sta ce ti nemacki u zivotu,ali njega si vec ucila,i nece ti biti problem..gledaj koji bi ispit lakse dala...a za engleski je stvarno onda bolje ici na neki kurs...mislim,ti razmisli,imas vremena,ovo je samo moj predlog... :cvet