Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Sole

svi placaju ispit po 200 dinara bili na budzetu ili ne.
to ti je jedna od "blagodeti" ovog naseg faxa!;-)
bankrot rules!
e, a nisam znala da se odmah placa prva rata, bas bzvz...

vlada89

Opet ja :D Malo ne vezano za temu,ali kolike su sanse da neko upadne sa prve godine u dom i to u onaj 4.april?

nasty girl

jako male...a ljudi koji su na samofinansiranju nemaju pravo na dom...

Natza

#18
e evo ja 90% odustajem od farmacije  :run...jednostavno se ipak ne pronalazim zvanju farmaceut :D rano sam se setila!!! ako nekome znachi :D dodushe primljena sam na samofinansirajuce :> :wink:
jel zna neko kako da dobijem potvrdu da sam polozila prijemni na farmaciji i to koliko poena imam itd... ?   :Bog

vlada89


Natza

hehehe nisam :D ja sam nada onima shto nisu upali  :~ :~

Bla_bla_blaaaa

E Natza...ja se setih da si ti sedela u redu do mene na prijemnom....Znaci odustajes :(....A gde ces onda da prenosis bodove?

Roben

Quote from: Natza on 30-06-2007, 18:49:58
e evo ja 90% odustajem od farmacije  :run...jednostavno se ipak ne pronalazim zvanju farmaceut :D rano sam se setila!!! ako nekome znachi :D dodushe primljena sam na samofinansirajuce :> :wink:
jel zna neko kako da dobijem potvrdu da sam polozila prijemni na farmaciji i to koliko poena imam itd... ?   :Bog
мислим да треба да поднесеш захтев доле у студентској служби и добићеш потврду
вероватно се нешто плаћа али нисам сигуран

vlada89

Da li mi iz samofinansirajucih, imamo pravo na menzu?

Bojana 153

Nisam sigurna, mislim da nemate. Ali uvek mozes da se dogovoris sa nekim kolegom pa da zajedno koristite jednu karticu.

josefina87

Quote from: Bojana 153 on 01-07-2007, 14:15:00
Nisam sigurna, mislim da nemate. Ali uvek mozes da se dogovoris sa nekim kolegom pa da zajedno koristite jednu karticu.
sigurno nemate,ali ova bojanina opcija je re¹enje(svi je koriste) :cvet

vlada89

Bolje sa nekom koleginicom koja hoce da drzi dijetu :)

Girl

Kada cemo saznati da li ce sledecoj generaciji tj. nama biti potrebna ociscena CELA godina ili samo 40 ESPB bodova? Znam da je sadasnjoj prvoj godini dopusteno 40, a da je po zakonu 60 ESPB ( to je ustupak ), a da li ce biti i nama?

Bojana 153

Najverovatnije  necete imati ustupak. A kod nas taj ustupak - 40 ESPB je neophodan da bi se upisala 2. godina na samofinansiranje, a za budzet se mora ocistiti godina!

shiky

#29
Girl,pisala sam o tome http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,8071.60.html
To je trebalo da bude samo nama ustupak,ali kao sto rekoh u onoj temi,ne verujem da vama nece omoguciti ako bude potrebno...Niko ne moze da zna kada ce ta odluka biti donesena,jer mozda i ne bude tog ustupka...to ce se posmatrati uspeh svih studenata,znaci ne samo farmacije...

Bojana,ja mislim da je tih 40 bodova za budzet,jer po statutu univeziteta (pre tog uslova) je bilo da student mora da ima 60 da bi ostao na budzetu,a 37 da bi upisao narednu godinu