Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Girl

E, hvala! Da, zanimalo me je kako da se predje na budzet. Evo, sad gledam.. valjda ce se petoro iznad mene predomisliti, mada... svi su grabili da udju na faks, pa makar na samofinans. Je l' mozete da mi objasnite kakva kartica je potrebna za menzu?

vlada89

#31
Girl na kojem si ti mestu na listi?

Zanima me za menzu sledece: Kako mogu dvoje na kartici? Jel se ide po bonovima ili kako? I jel moze repete? :D

marijabgd88

A Vlado, kad se ti toliko raspitujes, jel to znaci da ostajes u bg-u definitivno...? :)

Loptica

Quote from: vlada89 on 01-07-2007, 15:41:58
Zanima me za menzu sledece: Kako mogu dvoje na kartici? Jel se ide po bonovima ili kako? I jel moze repete? :D

Mozes da uzmes bilo ciju karticu i uplatis dve vecere,dva rucka,mislim da je vecera 35 din. ili tako nesto, oni i ne gledaju sliku, a na jednu karticu moze da uzme obrok dvoje ljudi. Jedino je malo problem pribor za jelo,posto za to imas zetone,i za jedan zeton dobijes jedan pribor,pa mozete ili da koristite pribor zajedno ili da pozajmis zeton od nekog.

Bojana 153

Ja na faxu ne videh zetone.. :hmm Jel to praksa u studentskim domovima?

Ja sam iz Bg-a, samo sam par puta rucala na faxu o trosku kolega! :>

nasty girl

pa moze iona sam da kupi jedan zeton za sebe za pribor...zeton kosta 200 dinara...

svugde treba zeton osim kod nas na faxu u menzi....

Girl

Quote from: vlada89 on 01-07-2007, 15:41:58
Girl na kojem si ti mestu na listi?

Ja sam 265. i ako se ne pomeri granica, ne znam sta cu. U svakom slucaju, mislim da je gubljenje jedne godine najgore resenje, zato cu verovatno i platiti za samofinans. , ako se granica pomeri, iako cena nije mala.
Vlado, da li si upao na niski fakultet? Tj. da li ti je i to neka solucija?

Sole

i ja kao i Shiky mislim da je osvojenih 40 ESPB uslov za upis sledece godine na teret budzeta!
nemojte sad tako, a taman sam se obradovala...
ne znam sta je sa onima koji su prva godina samofin., koliko njima treba da upisu sledecu godinu ili predju na budzet?

u pravu ste, samo je kod nas na faxu nije potreban zeton, u 4.aprilu cak malo prave problem kad uzmes za sebe i jos nekog rucak, a imas jedan zeton, ako lepo zamolis dobijes nesto.
mozes da skines najvise 2 rucka, 2 vecere ili sta vec...

vlada89

Na Niski je bilo zestoko kao u ns-u...Ali u bg-u cu definitivno :D

shiky

Ovaj Vlada konkurisao po celoj Srbiji  :K :K :K

Miljana

E Girl blago tebi!Ti si peta ispod crte a ja 28.!  :( I zato razmisljam da odem na hemijski ili slicno pa da se prebacim sledece godine na farmaciju.Zna li mozda neko sa kog je faxa najbolje prebaciti se?Cula sam da dosta njih idu na fizicku hemiju,ali gledala sam da smer diplomirani hemicar i profesor hemije imaju takodje slicne predmete kao i na prvoj godini farmacije.Tako da ne znam sta da radim.Please help! :hmm

Roben

Ја мислим да не можеш да се пребациш већ мораш опет да полажеш пријемни  :hmm
Знам доста људи који су уписали технологију па су следеће године опет полагали пријемни

Sole

i ja isto mislim tako.
imam drugarice koje su bile na hemiji, ali su opet morale da polazu, tako da od klasicnog prebacivanja mislim da nema nista. nazalost...;-)

vlada89

Pa svuda me hoce,ne bih ja,aktivan sam na svim forumima a ova slika je prosto ocaravajuca..hehe BGGGGGGGGGGGGGGG-e :D

Masha

Prijemni mora da se polaze ponovo, pa ako se upises onda ti priznaju ispite ciji se program poklapa sa nasim. Tako je bilo, a da li se nesto promenilo zbog ove bolonje to ne znam, ali verujem da se, sto se tice prijemnog, nista nije menjano, a za priznavanje ispita treba proveriti.