Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Miljana

Jao bedak,opet prijemni!  :namcor E hvala vam ljudi na svemu,stvarno ste super!  :cvet Pozz

Natza

ja bih ti rado ustupila svoje mesto!!  O0

Masha

Malo se vracam na temu o menzi i zetonima, sorry  :wink:. Ja zaista ne znam da li su se zetoni menjali, ali, ako nisu, ja imam jedan koji meni zaista ne treba, pa ako nekome znaci, poklonicu ga vrlo rado. Eto, mali doprinos brucosima  :wave:

vlada89

Masho,bicemo u kontaktu ;)

Girl

Miljana, neke od mojih drugarica ce prebacivati prijemni na druge fakultete. One su se raspitivale mnogo vise od mene, pa verovatno znaju da li moze ili ne moze da se prebaci, ja ne znam. Uglavnom, sve su uradile dobro hemiju, jedna ce pokusati da prebaci na hemijski, a druge na tehnoloski, valjda se broj poena mnozi sa dva, kako bi se ispunio uslov do 100 poena, jer se polaze samo jedan predmet. Ne znam kada je prozivka na tim fakultetima, tj. da li se poklapa sa nasim, ali ne bi bilo lose da se pojavis i ti 9. ujutru na farmaciji, ko zna... mozda ce odustati mnogi, ali mozda i nece.... Raspitaj se dobro na drugim fakultetima kakvi su uslovi za upis, bolje je da ides na sigurno. Na tehnoloskom ce verovatno ostati mesta i za drugi ispitni rok ( u septembru ), a ako budes htela sledece god. opet na farm. moras da polazes prijemni, kao sto su drugi vec rekli.

Quote from: vlada89 on 01-07-2007, 23:53:18
Masho,bicemo u kontaktu ;)

Uze mi reci iz usta!

nasty girl

ja ne mogu da verujem da se vi potimae oko jednog zetona koji kosta 200 dinara.... :wall: :wall:

Girl

Ih, bre, ja se salila!!! Platicu 130 000, a tesko mi 200! To je trebalo da bude fora!  :lol:

jeca87

Ne, ja hocu taj zeton!!!!!!!!!!!

Roben

 :cop:

ајде престаните са :OFF

Miljana


pipi_duga_carapa

Quote from: Girl on 02-07-2007, 08:59:32
Uglavnom, sve su uradile dobro hemiju, jedna ce pokusati da prebaci na hemijski, a druge na tehnoloski, valjda se broj poena mnozi sa dva, kako bi se ispunio uslov do 100 poena, jer se polaze samo jedan predmet. Ne znam kada je prozivka na tim fakultetima, tj. da li se poklapa sa nasim, ali ne bi bilo lose da se pojavis i ti 9. ujutru na farmaciji, ko zna... mozda ce odustati mnogi, ali mozda i nece.... Raspitaj se dobro na drugim fakultetima kakvi su uslovi za upis, bolje je da ides na sigurno. Na tehnoloskom ce verovatno ostati mesta i za drugi ispitni rok ( u septembru ), a ako budes htela sledece god. opet na farm. moras da polazes prijemni, kao sto su drugi vec rekli.
jeste, mnoze se poeni sa 2 ...
a na tim fakultetima je upis nakon naseg, tj postoji dodatni upis za studente koji prenose poene sa drugih fakulteta (8 tako da ja mislim da moze i posle ... ipak je njima cilj da upisu sto vise ljudi ;p
a i uvek ima mesta i u septembru ... ali ne mora da se ceka septembar (;

Bred

ljudi. vecinu pitanja koja sada postavljate imate odgovoreno u ovom podforumu http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/board,61.0.html

svaka poruka i pitanje koje se ponavlja tj na koje je odgovoreno u tom podforumu-bice pbrisana/e.

anaj

da li nam treba uverenje o dr¾avljanstvu iako ne pise u spisku dokumenata koji su potrebni za upis jer na nekim fakultetima tra¾e

pa za svaki sluèaj da pitam

mariii

po kom principu nas rasporedjuju u grupe,po azbucnom redu ili ... ili ipak moze nekako da se "uklopi" da budemo sa nekim nama vec poznatim ???

Sole

tesko da ce da moze!
ide po abecednom redu.
i ja sam se tako nadala da ce biti mozda po rang listi ili broju indexa kako je na nekim fakultetima, ali ovde ti nije tako.
ne brini se, upoznaces nove ljude i bice ti ok!
;-)