Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

shiky

Ma to ti je i bolja varijanta,upoznas vise novih ljudi! 8) :>

Sole

zavisi kako se snadjes!
potrudi se, bice malo teze u pocetku, nadam se da ces se pasti sa ljudima koji ce tebi i kojima ces ti odgovarati i posle ce ti biti lakse sigurno! ;-)
bogatija si za jedno drustvo!

mariii

thanx,uvek sam se pitala na osnovu cega nas rasporedjuju,sad mi je mLogo lakse

_sanja_

a koliko ljudi je u jednoj grupi?

shiky

Zavisi kako za koji predmet...na analitickoj,organskoj,neorganskoj vas bude oko dvadeset,a na botanici,histologiji,biologiji vise..obicno spoje dve grupe...matu vas spajaju i sa biohemicarima...

Sole

najbolje je kad se kroz sve grupe provlacis sa otprilike istim ljudima!
mozda te malo i "iseku", pa upadnes u neku drugu, ali i to moze da ispadne dobro, vise ljudi upoznas i vidis ko ti vise odgovara!
ma, samo opusteno...
verujte nam!;-)

whatever

:OFF И бре, што су нам напредне ове колеге којима предајемо епитет бруцоши, нису се још ни уписали а већ `оће на вежбе  :lol3: Дајте да се ангажујемо, да апелујемо на Управу да им укине овај најдужи распуст, да крену већ од августа на факс  :smekerica:  :lol:

shiky

Hihihi :trfr:
Stvarno,za sve su se vec raspitali,ja o tome nisam mislila ni kad sam krenula na fax  :K :K :K

M@zz@

Napredne nove generacije, kolege... ©ta da vam ka¾em?! I treba... Svaka im èast... A nama niko nije kriv ¹to smo generacija zamorèiæa...  :ohman:

Bla_bla_blaaaa

A zasto po abecednom redu....gluuupoooo je......... :ohwell:
Dobro, bar sam upoznala devojku koja je sedela iza mene....Eto znam nekog iz grupe.... :~


M@zz@

Pa... Bilo glupo ili ne... To ti je - ¹to ti je!  :> Opustite se, ljudi... Trebaæe vam samo malo vremena da shvatite kakav je ko, tj. ko vam najvi¹e odgovara, a onda...  :~  :ziveli  :V ZEZANjEEEEEEEEEEEEEE!!!  :)

vlada89

Ma da..Odavno sam shvatio koji su ljudi licemeri i sta sve mogu da ucine..Zato moja grupa kod mene ide na psihloskoi sistematski pregled :)

Al-Jasmina


M@zz@

Quote from: vlada89 on 03-07-2007, 10:55:33
Ma da..Odavno sam shvatio koji su ljudi licemeri i sta sve mogu da ucine..Zato moja grupa kod mene ide na psihloskoi sistematski pregled :)
"Psiholo¹ki sistematski pregled"?! Ha, ha, ha...  :pljes:

Sole

vlado, vlado, ti ces sve izgleda da ih prevaspitas!
a jedino sto mi je cudno za vas '88 je to sto ste bili na Sajmu rasporedjeni po abecednom redu, a ne na osnovu broja prijave za polaganje prijemnog...
tako je bilo kod nas prosle godine!;-)
mozda je off...