Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

marijabgd88

#120
a imam osecaj da niko nije za vikend tu pa su danas svi navrli...

Ma ja francuski kao ucim od treceg razreda osnovne ali ga pojma nemam... sto je... pa... tuzno... ali nema veze... tako da mi je engleski jedina opcija u sustini... :)


I da... cisto da vam kazem... od oktobra prelazimo na onaj sledeci deo ovog foruma... Prva godina...  :shock :shock :shock

:~ :~ :~

:)

Girl

A kad se i mi samofinansirajuci upisemo ( nadam se! ), DO oktobra prelazimo na onaj brucoski podforum 'informacije za brucose'. See you there!
Iz budzeta se ukupno finansira njih 250, ako je juce doslo oko 220, znaci jos samo danas da vidimo koliko ce doci ( do 30 njih ), pa da znamo ko je odustao. Moja sestra ide danas na faks, pa ce pogledati.

AquArius

Nemacki je vrlo koristan za nasu struku,
tako da toplo preporucujem (ma koliko vam se svidjao/ne svidjao).

Ne znam kako Bolonjci,
ali mi smo imali pravo da, iako slusamo npr. engleski,
imamo mogucnost da polazemo neki drugi jezik,
morao si da imas potpis profesora, kao dokaz da si ga slusao u bar jednom semestru.

Ali, taj koji polazes, moras da polozis!
Dakle nema vracanja na neki drugi jezik.

Izvinite na off-u.

Zelim vam svima puno srece i da budete povezaniji nego sto smo mi ikad bili!

:happy:

josefina87

ali vi nemate tu moguænost,jer vas upisuju èim poènu predavanja u drugom semestru,tako da tada morate odluèiti!ja toplo preporuèujem engleski onima koji ga znaju bolje od ostalih jezika! :cvet

Miljana

Je li dosao neko sa upisa?!!!! Please,javite koliko je ljudi bilo!  :42:

vlada89

Ja sam zvao fax oko 2,radili do pola tri a nisu nista znali :(

Miljana

Bedak...Pa gde su ovi ljudi?Pa da,njih bas briga,upisali fax pa odma' u zezanje  :)

Bla_bla_blaaaa

Ja danas nisam stigla da prosetam do faxa....Pa probajte i sutra da zvrcnete fax....pa mozda vam kazu nesto...

_sanja_

ma videcete vec da li je neko odustao ili nije u ponedeljak, vazno je da se tamo pojavite na vreme! pa pisite kako je bilo...  :happy:

__Zmajche

Kako je bilo?
Prvog dana upisa sam dosla u pola 10.... i sta mislite koji sam broj dobila (onaj za red za ulazak) ?
100
A u narednih pola sata videla sam da su dogurali do broja 190 :hmm
Strasno.....
Imam drugaricu koja je na listi cekanja i krivo ce mi biti ako ne upadne :(
Ali koliko sam cula....ima dosta ljudi koji odustaju od samofinansiranja.....a sa budzeta sam cula da ce oko 10ak da odustane....neke Nislije su polagale i u bg i u Nishu, pa su upali na oba mesta... tako da odlucuju za Nish
tako da nemojte da gubite nadu....dosta otpada sa samofinansirajuce liste, i jos 10ak sa budzeta :)

Girl

Imamo mi ovde jednog Nisliju koji pretenduje na budzetsko mesto u BG-u, sad je 13. ispod te crte. :)

vlada89

Haha,to nesto mene prozivas? :P Inace i jos jedan lik iz Nisa koji je 13 na listi ipak ce u bg da studira..tako da stvarno ne znam koje su to nishlije be!  :cop:

Girl

Quote from: vlada89 on 08-07-2007, 14:38:19
tako da stvarno ne znam koje su to nishlije be!  :cop:

To sam i ja upravo rekla!

Sta mislis, upadas na budzet?

vlada89

Ne znam,ne nadam se nesto preterano,ne znam ni koliko je njih odustalo,ali stvarno mislim da necu :(

Girl

Ne znam ni ja, videcemo sutra koliko je njih odustalo.
Je l' zna neko na koji racun se uplacuje rata za skolarinu i ostalo sta treba napisati na uplatnici? Ili se to sutra saznaje? ( naravno, prvo cu da vidim da li cu biti prozvana )