Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

pipi_duga_carapa

"©kolarina za samofinansirajuæe studente iznosi 120.000,00 dinara. Uplata za I (prvi) semestar iznosi 60.000,00 dinara i uplaæuje se na ¾iro-raèun fakulteta br. 840-1127666-05 ¹ifra plaæanja 189 svrha: uplata za prvi semestar ¹kolske 2006/2007. godine."

to je pisalo prosle godine na sajtu fakulteta ... (;

_sanja_

sada se ne uplacuje odmah 60000 koliko ja znam... mislim da odmah treba uplatiti 35000 a kasnije ostalo...

nasty girl

"Uplatu ¹kolarine od 130.000 za samofinansirajuæe studente moguæe je uplatiti u èetiri rate, od toga prvu pri upisu u iznosu od 32.500 dinara." pise sada.....

pipi_duga_carapa

akcenat mog posta je bio na ziro racunu i sta treba da se napise na uplatnici (;
mislim, posto je to Girl pitala ...
zbog placanja sam i napomenula da je to od prosle godine (mada i pise 2006./2007. ;p)

nasty girl

a akcenat mog posta ke bio da ispravim sanju koja je napisala da se placa 35000...
:cvet

lycos

brucosu,sta ste uradili?..jel upao neko na budzet ?

_sanja_

meni vlada rece da su samo troje odustali sa budzeta i jos oko 15 sa samofinansiranja...svi su ocekivali vise...

Bred

i dokle vise ta pitanja oko broja racuna?! mis'im stvarno :F
Vlado, ti si onda upao? :)

nasty girl

pa vlada je na samofinansiranju bio i ostao...

Miljana

E ljudi UPALA sam sa liste cekanja!!! :loptica I to POSLEDNJA kao samof.!NE MOGU DA VERUJEM!AAAA!!! :> :> :> 28. ispod crte...Kao sto rece profesorka koja je prozivala 'imas ludu srecu'.  :lol: E da,i hvala svima sto se nas bodrili!  :wave: :cvet

tarantulica

Miljana  :Bog

Chestitam, zaista imash neverovatnu srecu  :cvet

Mili

Imenjakinjo moja i ja ti cestitam, i neka te ta sreca posluzi! Mnogo znaci! Veruj mi, govorim ti iz iskustva!  :wink:  :cvet

Miljana


Bred

Bravo miljana! dobrodosla medj' farmaceute! :cvet

_sanja_

bravo miljana :) a sad  :ziveli   :PI    :~    :Lj   :ljubav:    :neee   :K