Pitanja vezana za upis

Started by Girl, 30-06-2007, 12:32:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Girl

I ja sam upala na samofinansiranje! :)
Ja se izvinjavam, cim sam otkucala post u kom sam pitala za ziro racun, setila sam se da je verovatno isti kao i onaj na koji smo uplacivali za prijemni ispit, samo svrha da se razlikuje! Al' pak sam ostavila pitanje...
Jos SAMO da dam sve ispite na prvoj godini u roku i prelazim na budzet!! Uhu! :)

lycos

cuo sam da cete imati manje ispita nego mi, tako da verujem da vam to nece biti problem...

__Zmajche

Quote from: vlada89 on 08-07-2007, 14:38:19
Haha,to nesto mene prozivas? :P Inace i jos jedan lik iz Nisa koji je 13 na listi ipak ce u bg da studira..tako da stvarno ne znam koje su to nishlije be!  :cop:
Koliko ja znam
Taj lik, Marko, ce da studira u Nisu, tamo je 8. na listi, bar su nama tako rekle njegove extra drugarice kad su dolazile u KV

Miljana

Quote from: Bred on 09-07-2007, 13:09:44
Bravo miljana! dobrodosla medj' farmaceute! :cvet
Quote from: _sanja_ on 09-07-2007, 13:27:26
bravo miljana :) a sad  :ziveli   :PI    :~    :Lj   :ljubav:    :neee   :K

Hvala!Sanja,da ne preteramo  :>

vlada89

Miljana,pa ipak cemo se sresti :) Da,znam da sve zanima ali ja sam ipak na samofinansirajuce ostao,ali to me ne brine,bitno je da sam tu medju vas :)

Miljana

E pa Vlado ja sam te videla.E znas da glasna muzika moze da ti osteti sluh.  :happy: Covek razvrnuo do kraja,bas ga briga.  :) Samo,nisam mogla da cujem sta slusas.Je l' si bio u narandzasto-beloj majici na pruge?Samo da ste videli Vladu kako se,vec,smeska sa nekim koleginicama  :happy: Dobar start  :>

nasty girl

Ma Vlada smeker, jeste bio u naradzasto - beloj majici.. :smekerica: :smekerica:

Bla_bla_blaaaa

Xex...ma Vlada je....Vlada :p
Nego Miljana ja sam provalila da ja tebe znam....ovo je strasno.....znam toliko ljudi, sad vec kolega.....

Miljana

Pa je l' si bila danas?Otkud me znas?Mislim,verovatno sam ja i tebe videla ali se ne secam... :hmm

vlada89

A nije bilo toliko glasno :) Bas takva majca,dobro si me odmerila ti :) Pa sto nisi prisla? Ne ujedam ja odmah... Pa nego,moram da steknem dobrih koleginica (u svakom smislu). Zar se ne secas Miljana naseg dogovora?

Miljana

Pa kako da te ne 'odmerim' kada si bio ispred mene u redu ispred skriptarnice.Koji dogovor?Podseti me malo...  :) Pa znas ja sam stidljiva  :roll:   :lol: E ovo definitivno nije za ovu temu,ali posto je upis zavrsen mislim da se niko nece ljutiti  :)

vlada89

A ti si mi dahtala za vratom? Sav se najezih...

nasty girl

meni je tako zao sto ovo moram da prekinem....

ali imate privatne poruke....

molim Vas....

Miljana


pipi_duga_carapa

Quote from: nasty girl on 09-07-2007, 07:15:17
a akcenat mog posta ke bio da ispravim sanju koja je napisala da se placa 35000...
:cvet

hehe (; a i ja sam vise mislila na sanjin post, nego na tvoj (;


p.s. Cestitke svima na upisu!!! ((:
sad slavlje i odmor (8