Nova miss Srbije

Started by Bred, 03-07-2007, 14:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

igrackica

Najlepse devojke se nikad ni ne prijave za miss, u gradu vidim hiljadu lepsih od bilo koje miss!

shiky


pig_am_am

da. danas je misica izjavila da ce osvojiti svet. ajd dobro. jel ikad neko iz srbije bio mis sveta?

Masha

Mislim da nam je najveci uspeh na takmicenju za mis sveta mesto prve pratilje koje je davno davno, mislim sezdeste i neke, osvojila Nikica Marinovic. Tada smo, naravno, nastupali kao SFRJ, ali je Nikica bila iz Srbije. I Sanja Papic je osvojila neka fina mesta na tim izborima koji se organizuju po svetu. Meni se cini da oni, i od onih koje se prijave, ne znaju da izaberu. Posto ovaj poslednji nisam pratila, da li je Lazanjski i ove godine bio predsednik zirija?  :K On i Vesna Jugovic, pardon, De Vinca, ili kako se vec sad preziva, tandem snova  :K

jeca87

Pa meni je izgledala simpaticnije na samom izboru, nego na ovoj fotografiji... Mada mi se i tamo u prvi mah ucinilo da je zrikava... Ali, dobro, nije ruzna, imali smo mi i mnogo gorih momenata.

Roben

Била је вечерас код Марка Живића и лепа је, бар се мени свиђа.
И мени се учинило да је мало зрикава  :hmm

Masha

Lepo ja rekoh da ne verujem fotografijama  :K.

tarantulica

Shta je poenta izbora za miss kad je lepota relativan pojam?
Pranje novca ili neshto slichno?  :ninja:

Sole

good question!
verovatno ovo drugo...
mada, ne verujem da im je bas u interesu da ne izaberu najlepsu, ali kao sto kazes sve je to relativno, svako drugacije dozivljava neciju lepotu...
mada, gledah je sinoc kod Marka Zivica...
ona devojka ili recenicu ne zna da sklopi ili Vesna da Vinca (xi, xi, xi) ne zatvara usta. misica se nije sastavila, na svaku Markovu rec ona ga je gledala belo, ne znam kakve je instrukcije dobila, ali je jos vise potvrdila svoje lose poene kod mene. dobro, nisam ja sad bitna, ali ipak imam svoje misljenje.
Vesna Jugovic ne moze dosadnija da bude...

*

Ja vas molim da doticnu Vesnu ubuduce oslovljavate sa iskljucivo Vesna DaVinca :116:
Valjda je mala u sinocnjoj emisiji dobila instrukcije da samo blene u kameru i smeska se :)
Mislim, zamislite samo da miss ne zatvara usta, na sta bi to licilo? To nimalo nije otmeno!

WORLD PEACE :peace:

Sole

#25
Quote from: * on 05-07-2007, 15:02:50
Ja vas molim da doticnu Vesnu ubuduce oslovljavate sa iskljucivo Vesna DaVinca :116:
Valjda je mala u sinocnjoj emisiji dobila instrukcije da samo blene u kameru i smeska se :)
Mislim, zamislite samo da miss ne zatvara usta, na sta bi to licilo? To nimalo nije otmeno!

WORLD PEACE :peace:
:trfr:
ma da bre, daj da cutimo i budemo lepi!
kako da ne!
pa valjda malo zivosti nije na odmet(izmet :trfr:), mislim ona se jedva nasmeskala par puta, mogla je da prozbori nesto, ali Vesna kad podvikne... puc
ko zna sta ispadne posle...

*


Vesna ih je lepo naucila da je cutanje zlato :wink:
Mozda cemo uskoro imati i neku misicu koja se preziva Mikelandjelo :siza:

Darker

Ima odvratna usta i osmeh, ¹to je meni najva¾nije za lepotu, tako da... lepa je  - ne...
Mica mala - novi elvud :K

lycos

mnogo mi je ruzna..
Quote from: igrackica on 04-07-2007, 18:42:12
Najlepse devojke se nikad ni ne prijave za miss, u gradu vidim hiljadu lepsih od bilo koje miss!
da,koliko lepix devojaka ima... :K

shiky

Juce sam gledala reprizu proglasenja,i meni nije lepa,znaci nevezano za fotogenicnost...Sto rece D,ne svidja mi se njen osmeh...