®ena pretukla policajca

Started by Darker, 08-07-2007, 00:30:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Darker

    
Жена претукла полицајца због гаћа

Нови Сад – Прворазредна вест јуче у Новом Саду, којом су се бавили готово сви медији, била је да је на Футошкој пијаци једна Новосађанка на очиглед више десетина грађана претукла полицајца. Ову несвакидашњу тучу „Политици” је потврдила информативна служба Полицијске управе у Новом Саду одговором да је у свему томе „најважније да је нападачица на крају, ипак, приведена”. Крупнија госпођа на пијаци прво је имала физички „окршај” са продавачицом текстилне робе пошто је покушала са тезге да украде мушке купаће гаће.

Када је продавачица приметила да је жена у цегер са луком и парадајзом угурала гаће са натписом „долче габана” добила је батине.

На њено запомагање у помоћ су јој притекле колегинице са околних тезги, а убрзо се на лицу места нашао и полицајац.

Кад је покушао да савлада и ухапси „муштерију”, испоставило се да му је за то потребна помоћ. После рвања, у којем је наочита жена савладала полицајца, он је позвао појачање које је, на његову срећу, убрзо стигло и ратоборној госпођи ставило на руке лисице.

Очевици кажу да се након физичког дуела жена затрчала ка пешачком прелазу, али се спотакла и пала и за длаку избегла да је прегази аутомобил, након чега ју је полицијска патрола, којој су помогли грађани, стрпала у марицу, а купаће гаће су враћене на тезгу.

М. Лакетић
[објављено: 06.07.2007.]Politika

tarantulica

Mora da joj zivot i nije bash dolche, chim radi ovakve stvari zbog gaca...  :wall:

josefina87

Quote from: tarantulica on 08-07-2007, 08:28:00
Mora da joj zivot i nije bash dolche, chim radi ovakve stvari zbog gaca...  :wall:
kao na crtanom filmu :wall:

lycos

ali ->  'prebila policajca' ...xa xa xa

Roben

па какви су нам полицајци ово ме не изненађује  :roll:

*

Sta se sve nece desiti u nasoj Srbiji?!
Ne znam samo da li je ova prica smesna ili tuzna... :hmm

Adonis_Vernalis

E, sad se vi sa Sosama zafrkavajte... Zamislite kako je mucenome Lali? Glava mu je svaki dan i svaku noc u torbi... :)

dirigent

Sta mi znamo o tome profesore , mi za razliku od Vas nemamo zenu
                   :luda  :luda  :luda

Adonis_Vernalis

Ja jesam Lala, ali moja zena nije Sosa. Ja drzim Lalinu stranu... :)