Med.biohemija-polaganje kol. i prakticnog u istom roku?

Started by Bred, 11-07-2007, 16:08:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bred


wolfeitzckie



wolfeitzckie

#3
Ја сам сад у јуну полагао други колоквиј, затим практични, и на крају изашао на усмени. Иначе колквијум се полаже увек последњег петка у месецу, треба доћи око 10.

jecapereca


Ne moze vise da se polaze kolokvijum i prakticni u istom roku, sto je bas bezveze.To mi je krajem juna rekla asist. Jelena

Bred

a i u septembru je prakticni valjda 6.9 a kolokvijum 10.9

jecapereca

Quote from: Bred on 12-07-2007, 11:43:19
a i u septembru je prakticni valjda 6.9 a kolokvijum 10.9
sto znaci u jednom roku kolokvijum a u drugom prakticni  :namcor To je stvarno glupost odakle im pravo da nam to rade.Prakticno nam oduzimaju 1 rok.Sta sve nece da im padne na pamet

wolfeitzckie

 Е ни ја не капирам зашто. Посебно је нејасно, како је до сад могло, а од сад из неког разлога (ког?) не може. Па ионако оно што учиш за колоквијум после одговараш и на практичном. вероватно ни сами не знају што не може.

Bred

pa da, a najvaznije je da nam "ukradu" jos 1 rok :wink: :)

Enea

Quote from: Bred on 12-07-2007, 11:43:19
a i u septembru je prakticni valjda 6.9 a kolokvijum 10.9

da, znachi nemogucja misija. to cjemo za oktobar?

a sta se desava ako i useptembru panem?

Ivke

 Za sigurno ne moze da se polaze kolokvijum i prakticni u istom roku ...To su se dogovorili jos krajem juna i meni je ass. Jelena to potvrdila...   :namcor A jel kolokvijum 10.09. ?

Enea

jeste, nego da li se kolk polaze pismeno ili usmeno?

Ivke

 Pismeno, ja mislim ...Kapiram da ce isto izgledati...nema ono kao kod ass. pa odgovaras pet minuta...Mislim da oni to ne bi dozvolili, opala bi im reputacija instituta... :>

Bred

a nama u junu rekose da je samo taj kolokvijum u junu pismeni a da su ostali usmeni :wall:

jecapereca

Mislim da je dosta ljudi palo i da im je lakse da nam odrze pismeni kolokvijum