Med.biohemija-polaganje kol. i prakticnog u istom roku?

Started by Bred, 11-07-2007, 16:08:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

saschka

.. i tako se kulira akcija..
.. a kad nam nesto smeta uvek su nam drugi krivi i uvek smo po principu `farmaceuti su amorfna masa`..
..pa ako smo poceli, lepo bi bilo da isteramo stvar do kraja..
@mikele..

BK

Treba videti (mozda jeste vec neko) sto se stoga tice kako je na tehnologiji i na toxinima...ne secam se da li  imali jos negde te kolokvijume pa prakticni

mikele

На технологији је колоквијум пре практичног,а за токсине не знам тачно.
Што се тиче биохемије,ја не видим начин на који ми можемо да убедимо професоре или асистенте да нам омогуће да прво полажемо колоквијум па онда практични,ако они нису вољни за то.А по свему судећи,нису.
Ако неко зна неки начин или има неки предлог,нека ми слободно јави,али мислим да нема `леба од тога.На жалост :ohwell:

BK

Pa ja sam mislila jedino da se vidi na drugim institutima, kao sto rekoh na tehologiji i toxinima, i onda tako nastupiti, oni nam daju isti tip kolokvijuma (koji nije uslov za potpis) da polzaemo ranijije tj u istom roku sa prakticnim a vi ne...tako nesto

mikele

Не знам колико би то имало ефекта јер сетите се само њиховог одговора:''То је казна јер нисте положили колоквијум на време!!!''
Од прилике тако је нешто изгледао одговор.

saschka

..ma najbolje neka postave Iron Maiden na sredini staklenika pa neka nas bace na muke..
..trebalo bi porazgovarati sa njima lepo ponovo i reci im da dolaze bolonjci i da nema mesta tom glupiranju..
..u ostalom trebalo bi probati i kod dekana..
..institut ba trebalo da radi u korist, a ne na stetu studentima.. to nije pitanje pojedinca vec generacije..

Enea

a bre saska za ova tri roka koliko dizesh dzevu, mogla si 333 puta da nauchish za kolokvijum

mikele

Људи не знам да ли сте видели,али колоквијум ће у децембру бити пре практичног испита,тачније 4.12 од 11 до 13 у амфитеатру А2.
Да ли ће тако остати и у будуће,видећемо.
Али мали помак је направљен :wink:

Yasmin

Potvrdjivanje prakticnog dela ispita je pre kolokvijuma, tako da ne znam da li moze u istom roku da se polaze kolokvijum i prakticni?

mikele

Па лепо потврдиш практични па ако положиш колоквијум идеш на практични,а ако не,онда ником ништа.Неће нико да те бије ако си потврдила практични,а ниси изашла на исти. :wink:

saschka

..e pa lepo.. drago mi je da je pomak napravljen.. i nadam se da ce biti bolje u buducnosti.. i da ce ovo inspirisati ljude da ne odustaju od onoga sto su zapoceli..
@mikele - :cvet
@enea - ja sam polozila jos u septembru kolokvijum, ali nisam od onih koji se trude za nesto samo ako je njihovo d.. u pitanju.. znacilo mi je da se zapoceto zavrsi.. :wink:

Enea

i ja sam kao ti, no shvatila sam ipak da sama ne mogu promeniti svet, i da ljudi zbog kojih bih se zalagala, ne daju 1% poshtovanja, koje ti u ovom sluchaju zasluzujesh..

srecjno na kolokvijumu i ispitima!

ivanabg

Kolokvijum jeste pre prakticnog, ali i dalje ne moze da se polaze u istom roku!!!

besno pile

a kad je drugi kolokvijum u januaru?jel se to zna?

tarantulica

Da li je taj drugi kolokvijum u terminu kad i redovni kolokvijumi?

Njihov raspored ima¹ ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,12036.msg182889.html#msg182889)  :cvet