Med.biohemija-polaganje kol. i prakticnog u istom roku?

Started by Bred, 11-07-2007, 16:08:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ajvi

Ja verujem da ce Mikele uspeti.
Imas svu nasu podrsku, sto god treba tu smo.. Peticija, peticija moze!
Vreme je da se vec jednom suprotstavimo ovakvim rigoroznim stavovima i normalno polazemo u oktobru!  :loptica:

tee

nama je ass na vezbama rekla da to polaganje kolokv. i prakticnog u istom roku nije dozvoljeno samo u sept. i oktobru, a da kasnije to ne vazi, a jos je suludnije da ne mozes na prakticni i usmeni u istom roku,pa to je normalna stvar na svim institutima,
elem, pametna ideja je ta peticija

Enea

da, nismo razjasnili: u sep i oktobru je test. u ostalim rokovima pitaju usmeno. da li u tim ostalim rokovima vazi to? ja nesto chisto sumnjam.. pa njima je cilj d a nas se rese, a ne da im visimo na institutu..

martina

Narode tek sam sada preko foruma saznala za tu glupost da ne mogu kolokvijum i prakticni da se polazu u istom roku..tako su jadni i puni kompleksa ti nasi profesori i asistenti..cast izuzecima..argument prof spasic da nam je to kazna jer nismo na vreme polagali ,ne pije vodu jer nas nisu na vreme obavestili  o sankciji!Bar ne dok sam ja vezbala petu godinu..pozz

Enea

kako moze da bude kazna, kada morash da nauchish za deset, da bi dobio shest?

mikele

Људи ево да вас обавестим.Пре неки дан сам се чуо са Соњом(студент-продекан) и ја и она ћемо у току ове недеље да одемо на институт и да видимо да се то промени јер ово нема смисла.Нисмо ми овде да нас неко кажњава или слично,они требају да нам помогну,а не да нас кажњавају.Она је имала неке проблеме тако да није могла пре,али се ја искрено надам да ћемо за наредне рокове то издејствовати. :wink:

Ajvi

Sjajno! Drzimo vam fige i cekamo dobre vesti..

besno pile

nesto sam cula da ce i u novembru kolokvijum biti u formi testa.
ima li neka zvanicna potvrda te informacije?

Enea

danas nas je bilo bash malo.. tako da moze da bude.. ali naravno, ne mora da znachi.

naravno. :K

AquArius

raspitujem se u vezi med biohem u formi testa,
molim za koji dan strpljenja


Miron

Kolokvijum ce i dalje biti u formi testa...mislim da u istom roku ne moze da se polaze izlazni kolokvijum i praktichni, ali nisam siguran (jos sam nov na institut pa cu pitati)...by the way, ljudi stvarno pogledajte prethodne kolokvijume stvarno nije tesko...oni koji su juche izasli, svakako su se uverili da su pitanja na kolokvijumu sasvim razumna...
Ako imate nekih pitanja obratite mi se videcu sta mogu da uradim da se stvari malo poboljsaju u obostranu korist...
Pozdrav

besno pile

dobismo nekog za saradnju i sa ovog instituta.konacno. :Bog

Enea


Miron

chekajte josh me niste videli na delu, nemojte previshe da se nadate  :lol:

saschka

..kolokvijum je bio ok..
ali nisam znala da na pitanje imash 1 ili 2 tachna odgovora, pa ako nisi siguran u oba bolje da zaokruzhish 1 jer ti onda priznaju pola poena,
a ako pogreshish jedan gubish poen.. :hm
.. a shto se tiche borbe za polaganje kolokvijuma i praktichnog u istom roku, ne smemo odustati.. puc
Quote from: Miron on 13-10-2007, 14:41:58
chekajte josh me niste videli na delu, nemojte previshe da se nadate  :lol:
Quote from: Miron on 13-10-2007, 14:44:50
Sto bi Miske reko' za onaj sat, not to bad...
..daj shta dash..