Med.biohemija-polaganje kol. i prakticnog u istom roku?

Started by Bred, 11-07-2007, 16:08:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

...Zvezdana...

Quote from: Miron on 13-10-2007, 14:41:58
chekajte josh me niste videli na delu, nemojte previshe da se nadate  :lol:
Ma nemoj sad da nam kvaris euforiju...previse se nadamo i tacka!! :happy:

Miron

Elem ljudi, da vas obavestim da za sada ne postoji plan da se ispit iz medicinske biohemije polaze pismeno...za sada je to tek u planu za generacije koje studiraju po bolonji...
Eto toliko
Pozdrav

Enea


...Zvezdana...

Hey ljudi jel zna neko kada je taj prakticni novembra,i kad krce usmeni...nema nista u temi apsolventski rokovi...please

Miron

Jos uvek ne znamo nista precizno, ali se zna da je prakticni uvek pocetkom roka! Bicete uskoro obavesteni o novembarskom ispitnom roku

saschka

..shta bi sa rasporedom: kolokvijum, praktichni, usmeni u istom roku?..  :batina
..@mikele,
..kako napreduje borba?..

jecapereca

Quote from: saschka on 17-10-2007, 19:51:40
..shta bi sa rasporedom: kolokvijum, praktichni, usmeni u istom roku?..  :batina
..@mikele,
..kako napreduje borba?..
Izgleda da jos uvek nema nista od toga

mikele

Борба за сада не напредује јер је било борбе на другим фронтовима(читај:додатни рокови и смањење услова за 4 и 5).
У понедељак ми пролази испит и после тога креће ''борба''.Соња ми је обећала сву помоћ,али најбитнија је добра воља самог института.
Да ли она постоји?
Сазнаћемо ускоро. :wink:

jecapereca

Mikele, samo ti uci i polozi ispit.
Odradili ste veliki posao, ovo moze da ceka.

martina

Da li mozda neko zna kada je kolokvijum u novembru..hvala unapred na informaciji                                                                       

Lucija

kolokvijum je 14.11.2007. od 18:00 do 19:00, u A1.

mikele

Људи само да вас обавестим да сам разговарао са продеканом за наставу проф.Весном Кунтић и изнео сам јој овај проблем.Она ми је рекла да зна за све то,али да она није у могућности да на било који начин примора људе са института за биохемију да промене ово правило које важи већ годинама.Јер све је то до њихове(института за биохемију) добре воље и не постоји ништа у закону или статуту што би могло да им забрани да раде то што раде.Тако да...
Шта да вам кажем,сви смо у истом сосу као и многе генерације пре нас.Па како су они могли да прегурају све то,мораћемо и ми. :ohwell:

jecapereca

U svakom slucaju Mikele hvala na zalaganju
Sta je tu je

Bred


saschka

..onda treba delovati na Institutu za biohemiju..
..ili da se porazgovara sa dekanom..
..mislim da niko ne moze da radi onako kako samo njemu odgovara po pitanjima koja se tichu shirokih masa.. a to shto su generacije pre nas trpele ne znachi da treba da trpimo mi i generacije posle nas.. da je tako sad bi Mikele krenuo u lov, a zhena bi mu u pecini chuvala decu.. :>

..u svakom sluchaju mislim da treba nastaviti sa `borbom`..