Kod Darkera na letovanje

Started by Al-Jasmina, 09-07-2007, 15:28:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Oket... Onda OSAM

:K

aziraphale

nemam pojma o cemu vi pricate, ali ako treba dragom darkeru nesto da se smesti/napakosti/nazao ucini tu sam ja...

znaci devet

:>

Al-Jasmina

O Boze,
otkud i kako ova tema...
:116:

shiky


*

Je l' ovo vezbamo brojanje? :hmm

Onda jedanaest  :K

shiky

Sve nas je vise  :K
Dare,nadam se da imas dovojan broj kreveta :> :> :>

Bred

upakovacem se ko sardine, a d pi... se naravno ne javlja :gay:

stef

 Ni ja ne idem na brckanje ove godine...

Al-Jasmina

"Sardina klub" vam s ponosom predstavlja
imaginarno letovaliste onih koji iz raznoraznih razloga
ne mogu da se brchnu u moru
pa virteulno letuju "Chez Dare" iliti "Kod Darkera" u CG :>

lycos

ako ima terasu ja cu onda tu da se uvalim :K

*

D, daj oglasi se, da potvrdimo to letovanje, da ne ispadne posle da smo otisli negde drugde  :K

Darker

Exkluzivno, baba ima extra povoljnu ponudu za svih 11 osoba, dakle  posle koncerta stonesa u neposrednoj blizini (kilometar magistrale), cena je svega 1000 evra za noæenje sa smokvom (mislim, ima smokava, pa to umesto doruèka), ima jedna dvokrevetna soba, vode ima svakog jutra(uglavnom, kad nisu ba¹ velike vruæine), a struje èak 10 sati dnevno (a ponekad i noæu)...
Naravno, voda i dtruja se dodatno naplaæuju, po korisniku, a mo¾e se dogovorimo, da nekako bude i veæa ako mo¾e...
Po¾urite, ¹to vas je vi¹e - to bolje (mislim - veæa je cena).
Ali zato kad uzmete Nik¹iæko, pa se zavalite ko u Telenorovoj reklami na Jazu, ihhhhhhhh

Bred


igrackica

Uh, navalili ste kao nenormalni, cim sam ledja okrenula na 3 dana! Dare, to mi je domaci teren, aj neki biznis da razvijemo, ti sezonski poslovi su veooooooooooomaaaaaaaaa unosni, rek'o mi covek, majke mi!
[off]Ti ih kao zovi da dodju, ja cu da ih cekam dole i onda da ih oderemo (moraju bar noc da prespavaju, to ti je 100 evrica u dzep) [/off]  :siza:

Darker

Mi'¹ da ja to ne mogu bez tebe? Kao, treba mi menad¾er? Pih :K