Spremanje ispita?

Started by Jeca, 27-07-2007, 18:42:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Jeca

Koliko otprilike vremenski treba izdvojiti za spremanje analitike i kako se sprema? Odakle spremati? Na sta da obratim paznju? KOliko dnevno da se prelazi....?
:wave:


I da li postoji samo jedan rok u septembru?  :hm

tarantulica

Postoji samo jedan termin u septembru, ne znam kad je bilo drugachije  :hmm
Dva termina postoje u januarskom i junskom roku, jer se posmatarju kao januarsko-februarski i junsko-julski, ali nije obavezno da bude tako, vishe je stvar dobre volje instituta...  :cvet

Jeca

Hvala tarantulice, ali znas i sama da nada poslednja umire, tako da sam se samo nadala da MOOOOZDA postoje neke izmene  :wink:

tarantulica

I ja verujem u chuda, osim kad je u pitanju  dodatni rok na nashem faxu...  :ohwell:
Termin za oktobar se josh ne zna, zato sedi i spremi to za septembar, da se ne cimash ako nas iznenade...  :cvet

Jeca

hocu, hocu....samo ako neko zna da napise kako je najbolje spremati ili koliko vremenski treba.....jos bolje :)

salexandar16

Ja sam spremao ispit tacno 22 dana i prosao vise nego dobro... Ucio sam iz neke skripte sto ima vecina ljudi sa faxa.

Bred

da, ako nadjes skriptu u kojoj ima najvise tacnih odgovora posto ima razlicitih skripti :wink:
pevo iscitaj sve teme u ovom forumu jer nisu sva ta pitanja koja te muce na jednom mestu "spakovana".
mislim da je mesec dana min ako hoces da ucis sve redom a ja znam i ljude koji su sa 10 dana ucenja iz te famozne skripte polozili i jos dobili dobre ocene.
ma sve ti je sreca :wink:

mikele

Quote from: Bred on 30-07-2007, 20:39:57
ma sve ti je sreca :wink:
Слажем се.Јер има оних који су учили 5 дана и писали пушкице и добили 8 или 9,а има и оних који су штребали по 20 и више дана,па им се деси да падну испит.
Некако је конфузан цео тај институт,професори су неусаглашени,али сва срећа па није неки претерано обиман испит,тако да ћете сви преживети и то чудо.