Na zadnjem sedi¹tu kojeg auta?

Started by tarantulica, 02-08-2007, 22:26:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Na zadnjem sedi¹tu kojeg auta?



Kada razmi¹ljaju o kupovini automobila ljudi vode raèuna o tome koliko je auto pre¹ao kilometara i kada je proizveden. Nekima je bitna boja i da li je auto brz, ali ima i onih koji se pitaju - koji je èetvorotoèka¹ najzgodniji za seks?

Jedno istra¾ivanje je pokazalo da je od svih automobila volvo karavan najèe¹æe kori¹æen za seks.

Istra¾ivanje je sprovedeno u Velikoj Britaniji i obuhvatilo je 4.000 osoba. Èak 48 odsto ispitanika je izjavilo da je barem jednom radilo “ono” u kolima, dok je jedna od deset osoba to radila ne prekidajuæi vo¾nju, pi¹e èasopis “Plejboj” (Playboy).

Osim volvoa, “Mercedesov” sprinter ven je takodje omiljeno mesto za ljubavne igre, jer je podjednako prostran i udoban.

Umesto kreveta èesto je kori¹æen i VW kamper kombi, zatim BMW iz serije 3, ali i obièan ford eskort.



(MONDO)

dancho


Al-Jasmina

Quote from: dancho on 03-08-2007, 08:46:31
Nije kojeg nego èijeg ;)

:siza: :siza: :siza: True, true

Btw, ja sam alergicna na karavane...
sve i da je neki opako lep&zgodan tip unutra!
To tako asocira na krcata kola kojecime dok 5toclana porodica veselo peva na putu kamoru
a onda im se negde u bestragiji raspadne hladnjak! :>


igrackica

Jass, imas pravo, kad cujem da neko vozi karavana smuci mi se, cini mi se radije bih isla peske nego da vozim ili da se vozim u tom cudu! Lakse bi mi pala fica!
Na zadnjem sedistu? Skoro pa sacuvaj Boze, kojeg god auta! Ma, krevet je zakon!

tarantulica

Sve ima svoje prednosti i mane  :smekerica:

katarina


Al-Jasmina

Pa dpbro, imate ona sedista koja se greju i masiraju
verujem da je na njima veoma veselo u jesen i tokom zime :>
u odnosu na standardna sedista, jelte

vazda gladan

шта је битно кој је ауто.. док год се "то" дешава, добро је..па макар и у фићи (кошаркаши искрено вас жалим због суженог избора...ШМРЦ)

Al-Jasmina

Demantovan si!
Pogledaj postove iznad :)

vazda gladan

не нисам демантован јер то је њихово мишљење не моје..моје је већ исказано и не треба ми да се препуцавам око нечега само сам хтео да кажем шта ја мислим о томе...а ви апстинирајте док не купите волвоа

katarina

 :116: Ovo postaje zanimljivo! Ej, Vazda gladan, A odkud tebi da mi apstiniramo!
Nemoj biti tako drcan!

vazda gladan

моја дрчност долази из сопствене апстиненције (читај то као "немам ни фићу..ШМРЦ")... и оно в на почетку је мало..на велика слова прелазим кад се будем мало више волео,одн. кад купим/украдем неки ауто

igrackica

[off]Pa, nije valjda tolika muka? Ugrabis valjda nekad neki prazan prostor?[/off] :)

vazda gladan

аха само што сам онда у дефициту са супротним полом..углавном тај празан простор испуне две-три локалне испичутуре и плејстејшн ;)

Al-Jasmina

A sada natrag na "zadnje sediste" vas dvoje :> i na temu :trfr: