Fla¹irana voda... Za¹to???

Started by Darker, 04-08-2007, 14:55:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

®ivot nam je toliko gorak, da kad je ne¹to bez ukusa-nama se uèini slatko :K

Èesmovaèa je najbolja voda, od fla¹iranih jedino aqua-viva i voda-voda, upravo zato ¹to su najsliènije èesmovaèi :wink:
A da je pomodarstvo-jeste :wink:

igrackica

#16
Cut'
Ako su saveti lekara pomodarstvo, nek' ti bude. Necem da se raspravljam.
Cudo ne rece "snobizam"!  :F
D, meni se cesmovaca NE SVIDJA, vise nego sto sumnjam u neispravnost, mada bih i zbog toga pila flasiranu vodu.  :wink:

Darker

Pa ok, i snobizam, a pre svega potreba lekara i farmaceuta da kad su na¹li lekove za sve bolesti, naðu i bolesti za sve lekove :K Kao i za sunèanje, pu¹enje itd.
Sad je ba¹ in ne pu¹iti i u kafiæu tra¾iti aqua-vivu od 2 deci za 160 din :wink:
A sve naravno poèinje u Holivudu, gde je sada "zdrav ¾ivot" aposlutni hit i gde su nutricionisti najbolje plaæena profesija ispod njihove.
A medicinari, farmaceuti i buduæe njihove kolege su najveæi hipohondri :K :wink:

Al-Jasmina

Ljudi, ja se secam da nas je profesorka hemije
onomad davno pre fakulteta grubo ispravila kad smo krenuli kao
vrapci da u horu recitujemo:
Voda je tesnost bez ukusa i mirisa...

Ispravka je glasila da je voda prijatnog ukusa :happy:
sem one Zrenjaninske :>

Sta znam, saram okolo, malo flasirana malo iz cesme,
cisto da budem imuna


:smekerica:
Ekstremisti i fatalisti
vodjeni recima besmrtnog Terija Pracheta
nemaju razloga da brigu jer:
"kako voda ne bi bila cista kad je prosla kroz toliko bubrega"
:>

igrackica

A to sta je in me bas i ne dotice, pusim u kaficu i to sa takvim uzivanjem da ti ne mogu opisati :)
Luda sam da dajem 160 din za Vivu, mada si to malo izmislio, nigde nije 160 din. Ni ne pijem vodu u kaficu, tacka :)
Jass, ja mislim da je destilovana voda definisana kao voda bez ukusa. Ma, neka bude i da je prijatnog, nema sanse, ono je zlo!!!
Mozda je hemicarka mislila na ovu Daretovu vodu :wink:

Al-Jasmina

Pa to- mislila je na cesmovachu...
destilovana je vec druga stvar...

Kishnica je valjda najbljutavija :)

Darker

JA pio za 160 dinara :wink:
Naravno, tra¾io sam èa¹u vode, naglasim ÈA©U, on mi donese fla¹icu, ja skontam-bolje vopi da sam naruèio :K

olgica

To je sad IN! Jos da svi vide da ti pijes vodu iz flasice i narocito od koju je marku?!
Najvise volim i pijem cesmovacu. :)
Flasiranu vodu pijem samo u gradu kad ozednim.
Neke flasirane vode imaju toliko mineralan ukus da se osecam kao bubrezni bolesnik.

malena

I ja glasam za cesmovacu,ali kad je napolju 40 stepeni a nigde u blizini cesma pa naravno da se mora kupiti flasica vode... Ali takodje mislim da je pomodarstvo kupovati vodu u balonima,jer kod kuce kao ne valja piti cesmovacu...  :hmm

Al-Jasmina

Pa dobro, ima ljudi koji imaju problema sa kamenom u bubregu pa i nije neko pomodarstvo kad covek koji trpi bolove svaki dan kupuje Prolom :ohwell:

Darker

D¾azira, nisam rekao da SVI koji piju fla¹iranu vodu - da je piju iz pomodarstva :wink:
Jednostavno, ima ovaca, zbog kojih totalno podr¾avam Rodnija i del Boja... Konj se potkiva, daj da ¾aba digne nogu... Samo da pazi da ne¹to ne uleti :siza:

Ivana_89

Pijem èesmovaèu, ali poku¹avam da je izgegnem na svaki naèin... Mada moji malo lude zbog toga... Najbolja voda po meni je Aqua Viva, sve ostale imaju neki èudan ukus... Voda-voda je po meni kao i ova sa èesme...

Darker

Voda-voda i JESTE sa èesme, u Banji Vrujici, zato mi i jeste najbolja :wink:

tarantulica

Banja Vrujci ima samo jedno I  :wink:

Al-Jasmina

Juce mi je majstor menjao neki tamo deo u armal cesmi,
i dok je to radio pricao je da ja nemam pojma sta sve u vodi ima i cega se on sve nagledao tokom opravki
:roll:
Malo me je smorio,
buduci da se nisu videle one 5 L boce koje moji ljuste
i kojih se ne odricu (moja baka odbija da pije cesmovacu godinama)
valjda je mislio da ne znam sta sve u vodi ima
umalo ga nisam za kaznu napojila dotichnom
:smekerica:

Ono sto stoji kao pitanje jeste da li je istina
da se bakterijski sadrzaj cesmovace pobije time sto je stavite u zamrzivac?
kamenac koji tako slatko unistava cesme
je vec druga stvar :wink: