Muzikalni Brus Vilis odu¹evio publiku

Started by tarantulica, 04-08-2007, 15:19:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

tarantulica



Muzikalni Brus Vilis odu¹evio publiku

Blizu 7.000 ljudi do¹lo je da vidi i èuje holivudsku zvezdu Brusa Vilisa koji je nastupio zajedno sa svojim bluz bendom u kosmièkom centru "Kenedi", u amerièkoj dr¾avi Floridi.

Zvezda serijala "Umri mu¹ki" odu¹evio je publiku pevajuæi poznate rok hitove i svirajuæi harmoniku, zbijajuæi ¹ale u pauzi izmedju dve numere.

"Lepo je svirati za vas, èak i po vruæini", kazao je poznati glumac okupljenoj masi.
Posle koncerta, publika je imala priliku da na velikom platnu podignutom na bini vidi Vilisa u filmu "Armagedon" koji je delimièno snimljen u kosmièkom centru "Kenedi".

(Tanjug)



Save the last dance for me...  :happy:

vazda gladan

да је легенда..ЈЕСТЕ! можда још само ник слотер може да му помути славу.. али да је музикалан?????????????? ајде ти лепо реци чики које си таблетице попио/ла пре спавања.. оне шарене са сликом ферарија је л' тако!? а!?

Darker

Brus Vilis je zapoèeo karijeru kao pevaè :wink:

wolfeitzckie

Снимио 2 соло албума у осамдесетима, и дан данас наступа и пева блуз, ја гледо један концерт на 3ем каналу, није бб кинг, и јесте, музикалан је.

Mashrum

Quote from: Darker on 05-08-2007, 15:36:06
Brus Vilis je zapoèeo karijeru kao pevaè :wink:
Upravo to.
Seæam se cd-a pored kog sam pro¹la,a da ga ne kupim i i dan danas mi krivo,jer imam samo pesmu koju je navela Tarantulica.  :ohwell:

vazda gladan

File Name 
Bruce Willis - Young Blood.mp3 
File Info    mp3 •  00:04:08 sec 
http://www.fyremoon.net/~runt/actors.htm
   

File Name 
Bruce Willis - Secret Agent Man.mp3 
File Info    mp3 •  00:04:18 sec
http://www.tiggybitch.com/SA.html
 
или пробате mp3.com preview
за почетак..eво скините па се онда закуните да је музикалан.. за глуму само поштовање ... (ако вам се свиђа сладолед нећете рећи да је и штапић до јаја укусан само зато што је претходно поменути био на њему)   

Darker

Macane, zato je i zgrnuo pare na glumi, a ne na pevanju :K