Smolvil

Started by nasty girl, 06-08-2007, 18:05:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl



Serija Smovlvil poèela je sa prikazivanjem 2001. godine na amerièkoj televizijskoj mre¾i Vorner Broders, gde je prikazano pet sezona, a ¹esta sezona kreæe ove jeseni na novostvorenoj mre¾i Si Vaj (koji je nastao kao sinteza mre¾a Vorner Broders i Ju-Pi-En (UPN)). U Srbi je Televizija Pink od februara 2005. prikazala prve tri sezone serije, a trenutno se iste repriziraju svakog dana.

Serija je nastala kao ideja o otkrivanju tajni iz ¾ivota jednog najveæih super heroja svih vremena, Supermena. Koristeæi ideje iz stripa stvorena je prièa o mladom Supermenu koji tek otkriva svoje moæi i svoje poreklo, a sve to je sme¹teno u moderno doba.

wiki

Wlada

Serija je jako besmislena...Likovi i prica se toliko razlikuju od prvobitnog supermena da je veza ostala samo u vidu imena likova... Klasicna americka sapunica za tinejdzere  :bljak:

igrackica

Ja sam to obozavala. Leks je zakon, kakav smeker, jaooooooooooooo

mikele

Ма Пинку би било боље да репризира ''Породицу Сопрано'' :Bog

shiky

Quote from: igrackica on 12-09-2007, 12:49:29
Ja sam to obozavala. Leks je zakon, kakav smeker, jaooooooooooooo

I agree!!!  :wink:

igrackica

Reci shiky!
Meni onaj Klark komican, kao neki smokljo, ne sme bre celu seriju da prilepi Lanu uz neki zid sve cuti i trpi. Ma dajjjjj
Zato Leksic, rastura ih sve, nedokuciv, bruka inteligentan, obarovan, ima stila, a na granici! Takvog bih za muza original! :~

Luximus

Ja obozavam sve sto je vezano za Supermena. A ovu seriju pogotovu! Uglavnom navijam za negativce, ali SUPERMEN kao heroj je izuzetak!  :>

Sole

#7
Quote from: shiky on 15-09-2007, 17:06:41
Quote from: igrackica on 12-09-2007, 12:49:29
Ja sam to obozavala. Leks je zakon, kakav smeker, jaooooooooooooo

I agree!!!  :wink:

uf, kakva cica!
:smekerica:
Michael Rosenbaum  :)):
ma, sve ih sije tamo po seriji...
mmm...  :>
Klark je sladak u pocetku, ali kakav je smotan, dosadio mi posle par epizoda.

evo jedne slicice...
ima i nekih sa kosom, ali neka!


igrackica

Mmmmmmmmmmmm  :K
Gledala sam ga u nekom filmu, sa kosom, ali nije to to i nije ni u pola smeker u bilo kojoj ulozi kao u ovoj!

shiky

Quote from: igrackica on 16-09-2007, 14:41:59
Reci shiky!
Meni onaj Klark komican, kao neki smokljo, ne sme bre celu seriju da prilepi Lanu uz neki zid sve cuti i trpi. Ma dajjjjj

:trfr:

Tako je Igrackice!Stoji da je Klark mnooogo lep,ali nije tako smeksi kao Leks.Pa meni je on misticniji od Klarka koji je kao Supermen.Ali definitivno je uloga ta zbog koje nam se on svidja  :wink:

Maslacak

zanimljivo je zaista, koliko je ta serija retardirana... ljudi glumu ni videli nisu, a patetika pr¹ti na sve strane...
gledala sam pokoju epizodu, uz doruèak, a samo se nervirala...
ovo dvoje sa suznim pogledom i cmizdrenjem su mi i¹li uz dlaku, samo tako :K
ah ah, pa onda jadni roditelji koji se taako vole i razumeju, i koji su taako po¹teni...
i to mi je superheroj  :roll:

mislim da celu seriju i dr¾i Lex. Ubedljivo. Pri èemu ni on ne glumi ba¹ najbolje, ali su mu lik i karakter carski...harizma...zaista te zalepi za ekran :smekerica:

shiky

E bas to!Lex drzi seriju! :>

Quote from: Maslacak on 20-09-2007, 20:34:48
ali su mu lik i karakter carski...harizma...zaista te zalepi za ekran :smekerica:

:smekerica: :trfr:

avgogh

ja sam volela tu seriju, ali mi se nije svideo poslednji serijal koji su pustili kod nas, pa sam prestala sa pracenjem...