Grozdjebal...

Started by Adonis_Vernalis, 17-08-2007, 10:07:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Cecilly

U Vrscu se uvek organizuje treceg vikenda u septembru. Ove godine to je 21.-23. 09.
E sad, moguce je da ce se produziti na celu nedelju, posto se obelezava 50 godina od prvog Grozdjebala, dakle od 17.09. do 23.09.
Za to jos nisam sigurna.

Od ostalih mesta, znam da se berbe grozdja organizuju u Smederevu i Sremskim Karlovcima, ali kada, ne znam...desava se da se poklope sa proslavom u Vrscu.

:)

zabica

mislim da je u Smederevu vec bilo, tj organizovan je koncert 2.9. pod nazivom "Dani vina", rekla bih da je to to.

hvala za info, videcu da odem u VS!

Adonis_Vernalis

Na ovom sajtu:

http://www.grozdjebal.com/

objavljen je program ovogodisnjih Dana berbe grozdja.

zabica

to je ono sto nam je trebalo! hvala,sad ne moramo da sirimo temu  :wink:

Enea

uf, dobro je!
trecji vikend u septembru je ovaj sada, tako da je to next weekend, shto je good zbog ispitnog roka!

c u

Enea

ako vecj niste znali, i ako ne slushate Cecu i Riblju Chorbu, bicje za svakog po neshto  :wink:


besno pile

@enea,care! :>

............... :ziveli.............. O0...........

Enea

#22
od 17-23. ispitni rok cje biti gotov

aaa, reci, za nekoga sve, za svakog poneshto

fatboy, je iz VS, ima svoju emisiju na radiju..
Gramofondzije ishle u XII..


22. je Spooky u BGDu, a 23. sam sigurno.. ti?

[ a Spookija sam slusala josh davne '93.. iz tog nekog albuma gargantuan, izrodio se jedan ceo novi pravac.. to ne mogu da propustim, chekam vecj.. koliko godina? ]

_d.0.t_

MATORAAA!
idemo da beremo vino... :hik:

Enea

#24
.. znash da vine najvishe volim...


a da ne zaboravim,
nemojte se zachuditi, ako sretnemo patka Dachu, koji cheshkajucji se po glavi: ' Ko sam ja? I chemu sve ovo vodi? ' :wink:

jecapereca

Donesite malo vina za one koji ce biti spreceni da prisustvuju grozdjeMbalu  :ziveli

Enea


zabica

Quote from: jecapereca on 17-09-2007, 21:31:39
Donesite malo vina za one koji ce biti spreceni da prisustvuju grozdjeMbalu  :ziveli

i vina i slatkisa!  :wink:

ja idem u petak i subotu!  :~

Adonis_Vernalis

Pa, vi koji idete, lepo se provedite. Slikajte, naravno, sve sto vam se tamo dopadne (i ne dopadne), pa nalepite slike ovde. Pliz, jer ja ne idem... :'(

smiks

ako volite miris kobasica koji se uvlaci pod kozu i kojeg se  ne mozete otarasiti u ovom slucaju 20 dana, samo izvolite , dodjite ! :wall: